04.05.2014 (09:30)

Gra o Tron: wywiad z Johnem Bradleyem - dziś o 17 w Socjalu!Uwaga fani Gry o Tron! W dzisiejszym Socjalu Agnieszka i Radek wezmą na tapetę wywiad z jednym z aktorów kultowego już serialu! John Bradley, czyli serialowy Samwell Tarly zdradzi wiele szczegółów dotyczących produkcji. Ale nie tylko!
 

Wywiad z aktorem serialu Gra o Tron, Johnem Bradleyem, to główny temat dzisiejszego Socjalu! John Bradley, który wciela się w postać Samwella Tarlyego i Daniel Portman, który w Grze o Tron gra Podricka Payne'a odwiedzili Polskę pod koniec kwietnia.

Bilety na koncert Iron Maiden już niebawem do zgarnięcia na eskarock.pl [VIDEO]

Dokładnie 28 i 29.04.2014 John Bradley i Daniel Portman spotkali się z dziennikarzami i fanami serialu na specjalnej konferencji. Podczas tego spotkania opowiedzieli między innymi o pracy na planie, serialowych bohaterach, a także o przygotowywaniu się do swoich ról. Okazuje się na przykład, że John Bradley bardzo mało czasu poświęca na zmycie charakteryzacji: Wizerunek Sama nie jest skomplikowany – nakładają mi trochę brudu na twarz, sczesują włosy i tyle. [...] ścieram mokrą szmatką twarz. 30 sekund i niestety – znów jestem sobą - zdradził w wywiadzie.

Przyjaciel D na żywo w EsceROCK. Lorein w NRD już we wtorek!


John Bradley wyznał też, że zanim dostał rolę w serialu Gra i Tron, był uprzedzony do gatunku fantasy: Myślałem, że to nie jest coś, z czym mogę się utożsamić. Za dużo dekoracji i za duży rozmach - powiedział. Czy serial Gra o Tron zmienił jego spojrzenie na ten gatunek? Tego dowiecie się dziś po 17:00!


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz