25.04.2014 (13:00)

I Am Giant - Death of You - nowy singiel w propozycjach do NRD [VIDEO]I Am Giant - Death of You - to nowy singiel formacji doskonale znanej z anteny EskiROCK. Piosenka jest w tym tygodniu jedną z najnowszych propozycji do NRD. I Am Giant zapowiadają nową płytę, która ukaże się w najbliższych miesiącach, muzycy wystąpią też w czerwcu na koncercie w Polsce.

I Am Giant - Death of You - to zapowiedź nowej płyty zespołu. Album ukaże się jeszcze tego lata. Singiel, który promuje to wydawnictwo jest w tym tygodniu jedną z propozycji do NRD. Przypomnijmy, że już wcześniej, z tego samego albumu, muzycy zaprezentowali kawałek Razor Wire Reality.

>>>Nowe piosenki 2014: Coldplay zagrali na żywo Oceans z nowej płyty Ghost Stories. [VIDEO]<<<

I Am Giant
to pochodząca z Nowej Zelandii, ale działająca w Londynie grupa. Wszyscy członkowie zespołu mają już za sobą spore muzyczne sukcesy występując wcześniej w różnych kapelach rockowych. Na swoim koncie mają albumy, kóre trafiły na pierwsze miejsca list przebojów, platynowe płyty oraz wyprzedane trasy koncertowe. Muzycy postanowili wspólnie stworzyć grupę I Am Giant.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowy kawałek Slayer - Implode. Nowy numer Slayera do ściągnięcia [VIDEO]<<<

Przypomnijmy, że grupa I Am Giant wystapi w tym roku w Polsce. Zespół będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2014.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz