18.04.2014 (00:00)

Kultowa godzina w piątek: Def Leppard, Oasis i Creed [VIDEO]Kultowa godzina w piątek: płyta Adrenalize legendy rocka, grupy Def Leppard, okazuje się jednym z najchętniej kupowanych krążków w Stanach Zjednoczonych, powiemy też o tym, jak muzycy Oasis postanowili pozbyć się z zespołu swojego kolegi, a także o urodzinach muzyka Creed i Alter Bridge.

W 1935 roku urodził się Paul A. Rothchild, amerykański producent płytowy, który pracował z takimi legendami rocka jak: The Doors, Janis Joplin i Neil Young. Rothchild zmarł w 1995 roku.
 
>>>Jared Leto odebrał MTV Movie Award. Jego mowa z Gali robi furorę w Sieci. Zobacz, co powiedział. [VIDEO]<<<

Urodziny obchodzi Mark Tremonti. Muzyk przyszedł na świat w 1974 roku. Tremonti znany jest jako muzyk grupy Creed, później utworzył formację Alter Bridge.

W 1992 roku grupa Def Leppard rozpoczęła 5- tygodniowe panowanie na amerykańskiej liście płytowych przebojów. Sukces przyniósł zespołowi album Adrenalize.

>>>Arcade Fire: Aaron Paul - gwiazda Breaking Bad wystąpił z głową papieża Franciszka na koncercie Arcade Fire. [VIDEO]<<<

W 1995 roku perkusista grupy Oasis, Tony McCarrol, został poinformowany telefonicznie o tym, iż koledzy wyrzucili go z zespołu. McCarrol pozwał członków formacji. Grupa Oasis wypłaciła mu później 550 tysięcy funtów z tytułu praw autorskich.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz