08.04.2014 (13:00)

Illusion - Opowieści - wywiad na temat nowej płyty [VIDEO]Illusion - Opowieści - to nowa płyta jednej z najważniejszych formacji na polskiej scenie rockowej. Zespół nagrał pierwszy studyjny krążek od 16 lat. O powrocie na scenę, "drugim debiucie" koncertach i najnowszym albumie - muzycy opowiedzieli nam w specjalnym wywiadzie!

Illusion - Opowieści to pierwsza od 16 lat studyjna płyta zespołu. Na krążku znalazło się dziewięć premierowych kawałków. nie zabrakło charakterystycznego ciężkiego grania i agresywnego wokalu Lipy, który wszyscy pamiętają z takich utworów jak Nóż czy Vendetta.

>>>Illusion na żywo - Nóż i O przyszłości w akustycznych wersjach w EsceROCK [VIDEO]<<<

Kilkanaście lat doświadczeń (nie tylko muzycznych) zrobiło swoje - publika dojrzała, dojrzał też zespół i jego muzyka, dlatego na płycie słychać mnóstwo nowych pomysłów i wytrawnych brzmień. Fani dawnego Illusion nie będą rozczarowani, a młodsze pokolenie przekona się, na czym polegał fenomen polskiej legendy rocka.

>>>Orlen Warsaw Marathon 2014: Transmisja – gdzie oglądać bieg w TV i Internecie na żywo? [VIDEO]<<<


Opowieści - to dobra, spójna i koncepcyjna płyta. Wyjątkowa ze względu na historię jej powstania, na reaktywację zespołu ludzi, którzy dali z siebie tyle, ile potrafili. Czy to się udało? Słuchacz oceni
– mówi Tomasz „Lipa” Lipnicki.

Tracklista Illusion - Opowieści:

1. O trudzie wyboru
2. O iluzjach
3. O historii gatunku
4. O pracy nad sobą
5. Oddech
6. O przyszłości
7. O wartościach i prawdach wszelakich
8. O empatii
9. O pamięci po sobie
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz