25.03.2014 (11:00)

Illusion - Opowieści - nowa płyta w tym tygodniu do zgarnięcia w EsceROCK [VIDEO]Illusion - Opowieści - to nowy album polskiej legendy rocka. Grupa, która wróciła na scenę w oryginalnym składzie, wydała właśnie pierwszą od 16 lat studyjną płytę. Album Opowieści promuje kawałek O przyszłości.

Illusion - Opowieści to pierwsza od 16 lat studyjna płyta zespołu. Na albumie znalazło się dziewięć premierowych kawałków. Nie zabrakło w nich charakterystycznego ciężkiego grania i agresywnego wokalu Lipy, który wszyscy pamiętają z takich utworów jak Nóż czy Vendetta.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Coldplay zagrał materiał z plyty Ghost Stories. Posłuchajcie nowych numerów. [VIDEO]<<<

Kilkanaście lat doświadczeń (nie tylko muzycznych) zrobiło swoje - publika dojrzała, dojrzał też zespół i jego muzyka, dlatego na płycie słychać mnóstwo nowych pomysłów i wytrawnych brzmień. Fani dawnego Illusion nie będą rozczarowani, a młodsze pokolenie przekona się, na czym polegał fenomen polskiej legendy rocka.

>>>METALLICA W POLSCE 2014: Lords Of Summer - zobacz koncertowe video do nowego kawałka Metalliki [VIDEO]<<<

Opowieści - to dobra, spójna i koncepcyjna płyta. Wyjątkowa ze względu na historię jej powstania, na reaktywację zespołu ludzi, którzy dali z siebie tyle, ile potrafili. Czy to się udało? Słuchacz oceni
– mówi Tomasz „Lipa” Lipnicki.

Tracklista Illusion - Opowieści:

1. O trudzie wyboru
2. O iluzjach
3. O historii gatunku
4. O pracy nad sobą
5. Oddech
6. O przyszłości
7. O wartościach i prawdach wszelakich
8. O empatii
9. O pamięci po sobie
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz