25.03.2014 (00:00)

Kultowa godzina we wtorek: Guns N' Roses, The Rolling Stones i Pearl Jam [VIDEO]Kultowa godzina we wtorek: muzycy legendy rocka, grupy Guns N'Roses, podpisują światowy kontrakt płytowy, The Rolling Stones spóźniają się na otwarcie trasy koncertowej po kontroli antynarkotykowej, powiemy też o niezbyt miłej przygodzie Eddiego Veddera w Nowej Zelandii.

W 1967 roku legenda rocka, grupa The Rolling Stones, rozpoczęła w Szwecji 3-tygodniowe tournee. Muzycy spóźnili się już na otwarcie, po tym, jak na lotnisku w Kopenhadze bagaże artystów były dokładnie sprawdzane pod kątem przewożenia narkotyków.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Coldplay zagrał materiał z plyty Ghost Stories. Posłuchajcie nowych numerów. [VIDEO]<<<

W 1986 roku zespół Guns N' Roses podpisał światowy kontrakt z Geffen Records. Formacja sprzedała ponad 100 milionów płyt na całym świecie.

W 1995 roku wokalista grupy Pearl Jam, Eddie Vedder, został uratowany po tym, jak u wybrzeży Nowej Zelandii porwał go prąd.

>>>LINKIN PARK W POLSCE 2014: koncert 5.06. Kto będzie supportem dowiemy się 25 marca. Kogo typują fani? [VIDEO]<<<

W 2008 roku Richie Sambora został aresztowany w Kalifornii pod zarzutem prowadzenia po pijanemu. Gitarzysta grupy Bon Jovi wzbudził podejrzenia policji, kiedy jechał swoim Hummerem "zygzakiem".
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz