Dariusz Król

13.04.2017 (07:55)

Karnety na Enea Spring Break 2017 - do zdobycia w Kolumnie Zygmunta!W tym tygodniu w Kolumnie Zygmunta mamy dla Was trzydniowe karnety na Enea Spring Break 2017 w Poznaniu! Słuchaj Eski ROCK już od 19.00 - zaprasza Dawid Zygmunt.


Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierskie na polskim rynku wydarzenie – impreza, w ramach której koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników!

Trwająca trzy dni impreza ma służyć prezentacji młodych zespołów zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego.

Czwarta edycja Enea Spring Break odbędzie się między 20 a 22 kwietnia 2017 roku.

Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w roku 2016, na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność.

Wśród artystów, którzy zagrają na Enea Spring Break 2017 są m.in. Organek, Fisz Emade Tworzywo, Domowe Melodie, Łona, Webber & The Pimps, Julia Pietrucha, Mitch & Mitch & Kassin, Anita Lipnicka, Wacław Zimpel, Snowman, Paulina Przybysz, Bry oraz Lucy Rose! Pełna lista wykonawców na www.spring-break.pl!

Rozpiska godzinowa całego festiwalu dostępna jest na stronie www.spring-break.pl/program/NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz