Dariusz Król

02.11.2015 (00:35)

W Kultowej Godzinie do zdobycia Dave Gahan & Soulsavers!Codziennie po 10.00 w Kultowej Godzinie Eski ROCK mamy dla Was najnowszy album Dave'a Gahan'a i Soulsavers.

Dave Gahan, lider grupy Depeche Mode, powraca z nowym albumem nagranym z formacją Soulsavers. Krążek ‘Angels & Ghosts’ to nie pierwsza współpraca legendarnego wokalisty z elektroniczno-alternatywną formacją – muzycy już w 2012 roku wspólnie wydali płytę ‘The Light the Dead See’. W odróżnieniu od tamtego albumu, ‘Angels & Ghosts’ jest znacznie silniejszym i bardziej intensywnym krążkiem.
Fani mogą spodziewać się podróży przez mroczne, tajemnicze brzmienia, częściowo inspirowane gospel i bluesem oraz surowego  piękna, które stało się znakiem rozpoznawczym twórczości zarówno Dave’a, jak i Soulsavers. Pełen emocji głos Gahana jeszcze nigdy nie brzmiał tak dobrze i to on prowadzi słuchacza przez krainy starannie dobranych instrumentacji.
Na 'Angels & Ghosts' składa się dziewięć oryginalnych utworów napisanych przez samego Gahana i Soulsavers, w tym klimatyczny, filmowy wręcz singiel “All of This and Nothing".
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz