08.04.2015 (17:00)

Słuchaj EskiROCK i zgarnij wejściówki na koncert Against Me! w klubie Proxima!Zespół Against Me! przyjeżdża do Polski! Muzycy, którzy ze względu na zmiany w trasie koncertowej nie odwiedzili Warszawy w grudniu ubiegłego roku, zdecydowali się zagrać w stołecznej Proximie już 14 kwietnia. Mamy dla Was wejściówki!

Na początku 2014 roku premierę miał najnowszy album formacji  Against Me! Transgender Dysphoria Blues. To szósta płyta w dorobku zespołu.

Jak czytamy na stronie organizatora koncertu:

Against Me! to pochodząca z Florydy punk-rockowa formacja, założona w 1997 roku i uważana za jeden z najważniejszych i najlepszych aktualnie istniejących zespołów punk-rockowych. Zespół początkowo był solowym projektem Toma Gabela. Muzyk, zainspirowany akustycznymi protest-songami, występował w zaprzyjaźnionych pubach, klubach i na squatach. Z czasem skład rozrósł się do czterech osób - w tym ustawieniu grupa nagrała debiutancki album Reinventing Ax Rose (2002).

Incubus "Absolution Calling" - nowy kawałek na naszej playliście!


Bilety na jedyny koncert Against Me! można kupić na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Można je tez wygrać u nas!

Słuchajcie wieczornego programu EskiROCK, podwójne zaproszenia na koncert Against Me! w Polsce ma dla Was Dawid Zygmunt.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz