06.04.2015 (19:00)

Słuchaj EskiROCK i zgarnij wejściówki na warszawski koncert Lady Pank!Słuchajcie EskiROCK od 10:00! W Kultowej Godzinie Mariusz Nałęcz-Nieniewski ma dla Was podwójne zaproszenia na koncert Lady Pank w Stodole! Koncert odbędzie się już 11.04.2015.

Zespołu Lady Pank nie trzeba nikomu przedstawiać. Założona przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego ponad 30 lat temu grupa po dziś dzień jest jedną z najpopularniejszych w historii polskiego rocka. Na swoim koncie mają ponad 20 płyt. Lady Pank nagrali dziesiątki przebojów, wśród których znalazły się takie kawałki, jak Mniej Niż Zero, Kryzysowa Narzeczona, czy Wciąż Bardziej Obcy.

----------> LADY PANK W KLUBIE STODOŁA <----------
 
Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu Stodoła w Warszawie, pierwszy oficjalny koncert pod szyldem Lady Pank zespół zagrał w czteroosobowym składzie (Jan Borysewicz – wokal, gitara; Edmund Stasiak – gitara; Paweł „Kawka” Mielczarek – gitara basowa; Andrzej Polak – perkusja) 14 sierpnia 1982 roku z okazji otwarcia studenckiego klubu Park.

Skład zespołu kilkukrotnie się zmieniał. Niezmiennymi jego filarami byli jednak od zawsze Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz. Obecnie Lady Pank występuje w składzie Borysewicz, Panasewicz, Jabłoński oraz Kieliszkiewicz.

W EsceROCK mamy dla Was podwójne wejściówki na koncert Lady Pank 11.04.2015 w Stodole. Słuchajcie Kultowej Godziny!


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz