31.03.2015 (11:30)

Hey Unplugged - wejściówki na warszawski koncert do zgarnięcia w EsceROCK!Redakcja Artystyczna Live Concert zaprasza na wyjątkowe show zespołu Hey. Trasa koncertowa bez prądu tym razem odbędzie się w Częstochowie, Kielcach, Olsztynie i Warszawie. W EsceROCK mamy dla Was podwójne zaproszenia na warszawski koncert w Teatrze Roma!

Po raz pierwszy zespół Hey Unplugged wyruszył w trasę w 2008 roku. Bilety wyprzedawały się jak przysłowiowe świeże bułeczki, a nagrana w trakcie trasy płyta pokryła się potrójną platyną i zgarnęła aż trzy Fryderyki. Teraz zespół po raz kolejny zagra dla swoich fanów bez prądu.
 
EskaROCK: Hozier "Someone New" na naszej playliście!


Koncerty odbędą się w 4 polskich miastach. My mamy dla Was podwójne zaproszenia do Warszawy, do Teatru Roma. Hey Unplugged zagra tam 13.04.2015. Słuchajcie popołudniowego programu w EsceROCK. Bilety na koncert Hey Unplugged mają dla Was Michał "Majkel" Cieślik i Jacek Niewęgłowski!

Johnny Marr "I Feel You" w EsceROCK!

Na koncertach Hey Unplugged 2015 będzie można posłuchać utworów z dwóch najnowszych albumów grupy: Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan!.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz