02.11.2014 (20:30)

Kultowa godzina w poniedziałek: The Police, Myslovitz, David Bowie [VIDEO]Kultowa godzina w poniedziałek: chcielibyście usłyszeć w Kultowej Godziny wybrane przez Was kawałki? Wchodząc w specjalną zakładkę na naszej stronie możecie podpowiedzieć nam,  jaki numer zagrać! Tymczasem sprawdźcie, co po 10:00 pojawi się na naszej antenie w poniedziałek!

W Kultowej Godzinie w EsceROCK Mariusz Nałęcz-Nieniewski sięgnie między innymi po jeden z najbardziej znanych kawałków legendy rocka, Davida Bowie. China Girl, bo o tym numerze mowa, powstał pod koniec lat 70 -tych. Najpierw, w 1977 roku piosenka China Girl ukazała się na albumie The Idiot Iggy'ego Pop'a. Na krążek Let's Dance Davida Bowie trafiła sześć lat później. Pop i Bowie są współautorami China Girl.

------------------------> KULTOWA GODZINA: zgłoś swoją propozycję! <------------------------

Mariusz Nałęcz-Nieniewski zagra też między innymi Długość Dźwięku Samotności Myslovitz i De Do Do Do, De Da Da Da The Police.

Pamiętajcie też, żeby zgłaszać nam swoje propozycje do Kultowej Godziny! Wasz kawałek może trafić na antenę EskiROCK po 10:00.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz