30.10.2014 (15:00)

Twin Atlantic w Polsce. Zgarnijcie wejściówki na koncert!Już 17 listopada Twin Atlantic zagrają koncert w Polsce! Twin Atlantic wystąpią w Warszawie, w klubie Hydrozagadka. W przyszłym tygodniu będziemy mieć dla Was podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Twin Atlantic! Zespół pochodzi z Glasgow. Zespół zyskał sławę debiutancką płytą zatytułowaną Free. Prawdziwy rozgłos przyniosła im jednak  transmisja skoku Felixa Baumgartnera ze stratosfery w akcji zorganizowanej przed Red Bulla. To właśnie ich kawałek towarzyszył transmisji skoku.

Depeche Mode "Live in Berlin" - zgarnijcie wejściówki na przedpremierowy pokaz !

Na rok 2014 przypadła premiera trzeciego albumu Twin Atlantic Great Divide. Płyta powstawała przede wszystkim w trasie - w zespołowym autobusie, po kolejnych koncertach - i słychać to od samego początku. Sporo tu energii, radości i przebojowych refrenów, wręcz stworzonych do śpiewania przez tłumy na koncertach. Niedawno premierę miał kolejny singiel z tej płyty, doskonale znany Wam z anteny EskiROCK Brothers And Sisters.

Wywiad z Curly Heads. Posłuchajcie całości!

Koncert Twin Atlantic w warszawskiej Hydrozagadce odbędzie się 17 listopada.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz