29.10.2014 (14:30)

Depeche Mode "Live in Berlin" - zgarnijcie wejściówki na przedpremierowy pokaz !Już 4 listopada we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się premierowy pokaz koncertowego DVD Depeche Mode Live in Berlin. W EsceROCK możecie zgarnąć podwójne wejściówki do warszawskiego Multikina Ursynów!

Ostatnia płyta Depeche Mode Delta Machine w 2013 była najlepiej sprzedającą się zagraniczną płytą w Polsce. Teraz dwugodzinne show zespołu zarejestrowane w berlińskiej hali O2 World można zobaczyć na wielkim ekranie!

Yugopolis & Maciej Maleńczuk "Sługi za szlugi" w EsceROCK!

Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher są w świetnej formie. Polscy fani mogli przekonać się o tym podczas dwóch koncertach w Polsce. Depeche Mode wystąpili w Warszawie i Łodzi. Niesamowity klimat pomógł stworzyć muzykom współpracujący z nimi od lat Anton Corbijn, który był odpowiedzialny za wszystkie wizualizacje. Teraz dzięki wydawnictwu Depeche Mode Live in Berlin będzie można na stałe zachować je w pamięci.

Już niedługo Live In Berlin Depeche Mode trafi do sprzedaży w formie boxu (2CD/2DVD/Blu-Ray audio) i soundtracku 2CD.  Pierwsze DVD to dwugodzinny koncert zespołu zarejestrowany w berlińskiej hali O2 World z 23 i 27 listopada 2013 roku. Drugie DVD, Alive In Berlin, to zapis show połączony  z materiałami zza kulis, wywiadami z zespołem i fanami, a także dwa kawałki zarejestrowane podczas sesji akustycznej w hotelu w Berlinie. Płyty CD to zapis audio koncertu. Znalazło się na nich 21 numerów. Natomiast Blu-Ray audio to wersja deluxe płyty Depeche Mode Delta Machine w najwyższej jakości dźwięku w systemie 5.1.

Wywiad z Curly Heads. Posłuchajcie całości!

Słuchając EskiROCK możecie zdobyć podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz Depeche Mode Live In Berlin w warszawskim Multikinie Ursynów.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz