30.07.2014 (15:00)

Gramy Co Chcemy: Kasabian "48:13" do zgarnięcia!Nowy album Kasabian 48:13 to 13 utworów, które w sumie trwają dokładnie 48 minut i 13 sekund. Płyta narobiła sporego zamieszania na muzycznym rynku. Zespół zmienił brzmienie i mocno poszedł w elektronikę. Najlepszym tego przykładem jest kawałek Eez-eh, który doskonale znacie z anteny EskiROCK. Kasabian 48:13 może być Wasza!

To już piąty krążek w karierze Kasabian. 48:13 to jednak pierwsza aż tak naszpikowana elektroniką płyta. Kasabian 48:13 to kontynuacja artystycznych poszukiwań zespołu. Wszystkie kawałki wyprodukował i napisał gitarzysta i drugi wokalista zespołu, Sergio Pizzorno. Jak się okazuje, muzyk od zawsze uwielbiał hip hop, muzykę gitarową późnych lat 60 - tych i właśnie elektronikę.

George Ezra "Wanted On Voyage" w tym tygodniu w Porannej Rozgrzewce!

Dla fanów zespołu płyta nie była raczej wielkim zaskoczeniem. Muzycy przyzwyczaili ich do tego, że są kontrowersyjni i potrafią zaskakiwać. Poza tym 48:13 Kasabian to krążek, który po kilkukrotnym przesłuchaniu tak wpada w ucho, że nie sposób się od niego oderwać. Teraz możecie przekonać się o tym sami!


 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz