Zagraj na PGE Narodowym! Dołącz do 1000 muzyków i weź udział w jedynym takim wydarzeniu w Polsce!

i

Autor: wielkiegranie.pl

Zagraj na PGE Narodowym! Dołącz do 1000 muzyków i weź udział w jedynym takim wydarzeniu w Polsce!

2022-07-04 12:15

W tym roku PGE Narodowy obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji już we wrześniu 1000 muzyków – gitarzystów, perkusistów i wokalistów, wykona najbardziej znane polskie przeboje! Ty również możesz być częścią tego wydarzenia!

Wielkie Granie na PGE Narodowym to jedyne takie wydarzenie na polskiej scenie muzycznej. 10 września, na płycie stadionu, zjednoczy się prawie 1 000 muzyków - zarówno instrumentalistów, jak i wokalistów. Największy rockowy band w historii polskiej muzyki zabrzmi listą dwudziestu pięciu największych hitów wszech czasów, które wszyscy znają i kochają. Gośćmi imprezy będą kultowe postaci polskiej muzyki, a całości doda blasku kilkudziesięciotysięczna publiczność. Wspólnie świętować będziemy 10. urodziny PGE Narodowego im. Kazimierza Górskiego.

Podstawą zgłoszenia do tego unikatowego projektu jest muzyczna video-prezentacja przygotowana przez zainteresowanych muzyków-amatorów. Wszystkie zgłoszenia trafią w ręce liderów muzycznych Wielkiego Grania. W sekcji gitarzystów rolę lidera przyjął Jacek Królik – wirtuoz gitary i założyciel zespołu Brathanki. Frontmanem sekcji basistów został natomiast Wojtek Pilichowski – wirtuoz gitary basowej, muzyk sesyjny, kompozytor i producent. Zespołem perkusistów opiekować się będzie Michał Dąbrówka – wirtuoz perkusji, muzyk studyjny, kompozytor i producent muzyczny, a liderką wokalistów została Joanna „Ruda” Lazer, charyzmatyczna wokalistka zespołu Red Lips. O wyborze kandydatów zdecydują nie tylko ich wybitne umiejętności, ale także pełna pasji i pozytywnej energii osobowość.

Rolę Ambasadora wydarzenia objął Jan Borysewicz - wirtuoz gitary i lider legendarnego zespołu Lady Pank. To właśnie pod jego czujnym okiem powstanie ostateczny kształt repertuaru Wielkiego Grania na PGE Narodowym. W licznych konkursach i plebiscytach organizowanych w mediach społecznościowych każdy będzie mógł zagłosować na swój ulubiony przebój. Dzięki temu to właśnie nasza ulubiona piosenka ma szansę pojawić się w repertuarze jedynego takiego wydarzenia w historii polskiej muzyki rockowej.

Za specjalnie przygotowane aranżacje muzyczne odpowiada Michał Grymuza -  gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny i aranżer. Do imponującej listy nazwisk bohaterów wydarzenia dołączą także inne wybitne postaci polskiej sceny muzycznej. Gośćmi specjalnymi wyjątkowej imprezy urodzinowej PGE Narodowego będą m.in: Urszula, Małgorzata Ostrowska i Andrzej Krzywy.

wielkie granie

i

Autor: wielkiegranie.pl

DOŁĄCZ DO NAS – WYŚLIJ SWOJE ZGŁOSZENIE

Każdy może wziąć udział w tym niepowtarzalnym wydarzeniu! Grasz na gitarze, perkusji lub gitarze basowej? W takim razie właśnie na Ciebie czekają organizatorzy Taka okazja już się nie powtórzy!  Aby włączyć się w Wielkie Granie musisz wysłać zgłoszenia zgodnie z instrukcją szczegóły na stronie wielkiegranie.pl. Muzycy podzieleni są na trzy sekcje: gitarzyści, perkusiści i basiści. Twoim zadaniem będzie nagranie dwóch utworów, które pokażą Twój talent. Jeden z nich został określony przez organizatorów, natomiast drugi zależy od Ciebie – możesz zagrać to, co najbardziej lubisz. Nagranie wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym przesyłasz do organizatorów i czekasz na zaproszenia na Wielkie Granie! Lista osób, które zagrają na PGE Narodowy zostanie ogłoszone 31 lipca. UWAGA: nabór chętnych trwa tylko do 17 lipca – nie zwlekaj!   

wielkie granie

i

Autor: wielkiegranie.pl