Za ślub w 2021 zapłacimy krocie! Gigantyczny wzrost cen odstraszy nowożeńców?

i

Autor: Canva.com Za ślub w 2021 zapłacimy krocie! Gigantyczny wzrost cen odstraszy nowożeńców?

Za ślub w 2021 zapłacimy krocie! Gigantyczny wzrost cen odstraszy nowożeńców?

2020-11-17 16:43

Za ślub w 2021 zapłacimy krocie! Gigantyczny wzrost cen odstraszy nowożeńców? Jeśli marzyłaś o tym, by twój ukochany w ciągu najbliższych tygodni ofiarował ci serce i pierścionek zaręczynowy, to lepiej nie pokazuj mu tego artykułu. Według najnowszych danych ceny ślubów kościelnych szybują w górę! Nie uwierzycie ile za ślub zapłacimy w 2021 roku!

Spis treści

  1. Za ślub w 2021 zapłacimy krocie - ile za ślub?
  2. Ceny za ślub - spis parafii

Ślub to marzenie niemal każdej kobiety, a również wielu mężczyzn. Ten piękny wstęp do wspólnego życia i założenia rodziny planujemy całymi miesiącami. Suknia, garnitur, sala weselna, zaproszenia, kwiaty, a nawet transport do kościoła lub urzędu - za wszystko musimy zapłacić, a ceny nie są niskie. W 2021 roku może się okazać, że wymarzoną ceremonię trzeba będzie przełożyć już nie ze względu na koronawirusa, a ogromne koszty! Podrożeć mogą nie tylko kwiaty i suknie ślubne, bo ich producenci będą musieli 'odbić sobie' wszystkie straty z 2020 roku. Główny problem może stanowić rosnący koszt samej ceremonii. Mowa już o niebagatelnych kwotach, bo niektóre parafie życzą sobie nawet 2000 złotych!

Za ślub w 2021 zapłacimy krocie - ile za ślub?

Według portalu cołaska.pl już teraz możemy zauważyć gwałtowny wzrost cen. W 2021 chętnych będzie jeszcze więcej, bo swoje ceremonie przeniosło wiele par z 2020 roku. Co za tym idzie? Może się okazać, że te zamożniejsze pary będą miały pierwszeństwo. Które ceny szokują najbardziej? Za ślub w Warszawie zapłacimy od - 175 do 417 złotych. Wybranie kościoła w Markach obok stolicy to już 283 złote. Jedna z parafii w Radzyminie ma z kolei liczyć sobie aż 1350 złotych za ceremonię. Również w Wołominie stawka przekracza w niektórych kościołach tysiąc złotych. Najdrożej w Polsce ma być w miejscowości Mirzec. Tam za ślub zapłacimy średnio 2000 złotych!

Ceny za ślub - spis parafii

Spis parafii i cen, jakie podobno mają życzyć sobie za ślub lub chrzest księża opublikowany został na stronie co łaska.pl. Są to informacje przesyłane prze internautów, którzy korzystali z konkretnych usług.

Ślub i wesele - która piosenka na pierwszy taniec pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 9
Która cecha charakteru najbardziej Cię określa?
Koniec dnia na jeziorach przygodzickich
Źródło: Za ślub w 2021 zapłacimy krocie! Gigantyczny wzrost cen odstraszy nowożeńców?