Sygnał świetlny

i

Autor: pixabay.com Sygnał świetlny

WYPADEK pod trasą Siekierkowską - kierowca potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia!

2021-09-14 14:38

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 14 września na przejeździe pod trasą siekierkowską. Poszkodowanym jest rowerzysta. Kierowca odjechał z miejsca wypadku bez udzielenia pomocy ofierze. Z artykułu dowiecie się, co dokładnie się stało i w jakim stanie jest ofiara wypadku.

Do potrącenia rowerzysty w Warszawie doszło we wtorek, 14 września na ulicy Polskiej. Poszkodowany został rowerzysta, który przejeżdżał pod wiaduktem trasy siekierkowskiej. Kierujący pojazdem osobowym uderzył w rowerzystę, po czym oddalił się z miejsca wypadku. Na ul. polską natychmiast wezwano pogotowie i policję. Informację naszej redakcji przekazał Jarosław Florczak z KSP. Funkcjonariusz poinformował również o działaniach policji po wypadku. Przeczytacie o tym w dalszej części naszego artykułu.

Narkotykowa szajka rozbita. Ogromna akcja CBŚP

Sprawca został ujęty

Kierowca oddalił się z miejsca wypadku, jednak - jak podał Florczak - został szybko namierzony. Kierowca w chwili wypadku był trzeźwy. Policja prowadzi czynności procesowe związane z wypadkiem.

Rowerzysta prawdopodobnie w stanie ciężkim

Ruch na ulicy Polskiej, gdzie doszło do wypadku, szybko został przywrócony. Nie wiadomo, w jakim stanie jest potrącony rowerzysta, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że został przewieziony do szpitala w stanie ciężkim.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: WYPADEK pod trasą Siekierkowską - kierowca potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia!