Wielkie Graniena PGE Narodowym - odpowiedzi na najważniejsze pytania

i

Autor: wielkiegranie.pl

Wielkie Granie

Wielkie Granie na PGE Narodowym – najważniejsze pytania i odpowiedzi

2022-07-12 10:43

Już tylko do najbliższej niedzieli można wysyłać swoje zgłoszenia na koncert Wielkie Granie na PGE Narodowym. Jeśli chcesz być częścią wielkiej koncertowej ekipy i zagrać na największej arenie w Polsce – nie zwlekaj!

Mało który koncert wzbudza tak wiele emocji i ekscytacji jak wrześniowe Wielkie Granie na PGE Narodowym. Nic dziwnego, to jedyne takie wydarzenie! 1000 muzyków-amatorów pod wodzą największych gwiazd polskiej estrady zagra największe polskie przeboje. Co więcej, towarzyszyć im będzie kilkadziesiąt tysięcy osób na trybunach, które aktywnie włączą się swoim śpiewem w Wielkie Granie!

Kto może dołączyć do koncertowej ekipy? Każdy, kto gra na gitarze, gitarze basowej lub perkusji. Wystarczy wejść na stronę Wielkiego Grania, wypełnić zgłoszenie i przesłać do organizatorów wraz próbką swoich możliwości w formie wideo. Uwaga! Zostało niewiele czasu. Na zgłoszenia organizatorzy czekają jedynie do niedzieli, 17 lipca. Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania:

JAK DOŁĄCZYĆ DO WIELKIEGO GRANIA?

Aby dołączyć do największej grupy rockowej w Polsce na Wiekim Graniu, należy na stronie www.wiekiegranie.pl wejść w zakładkę 'zgłoszenia’. Tam znajdziesz dokument 'zgłoszenie’ który należy ściągnąć na własny komputer, uważnie zapoznać się z jego treścią, wypełnić ankietę zgłoszeniową i postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w dokumencie. Następnie, wszystkie dokumenty i materiały, które przygotujesz przesyłasz na wskazany adres e-mail. Po zarejestrowaniu Twojego zgłoszenia otrzymasz swój dedykowany numer identyfikacyjny.

MAM ZESPÓŁ. CZY MOŻEMY ZGŁOSIĆ SIĘ RAZEM?

Każda rejestracja jest osobista. Więc jeśli grasz w zespole i wszyscy jej członkowie chcieliby uczestniczyć w koncercie, każdy z nich będzie musiał się zarejestrować osobno.

CZY MAM WYSŁAĆ WIDEO, NA KTÓRYM POKAŻĘ, JAK GRAM?

Tak, oczywiście, to będzie podstawa oceny warunków Twojego uczestnictwa. Wszelkie informacje oraz instrukcje, jak zrealizować materiały video znajdziesz w dokumencie 'zgłoszenie’. Postępuj zgodnie z treścią instrukcji, w przeciwnym razie, jeśli Twoje nadesłane materiały video będą wadliwe, nie będziesz brany pod uwagę w trakcie oceny video prezentacji muzycznej.

CZY REJESTRACJA JEST DARMOWA?

Tak, rejestracja jest całkowicie darmowa.

CZY NIEPEŁNOLETNI MUZYK RÓWNIEŻ MOŻE SIĘ ZGŁOSIĆ?

Oczywiście, jednak po spełnieniu dwóch warunków. Pierwszy – to oczywista, pisemna zgoda obojga rodziców na udział nieletniego w wydarzeniu. Po drugie – osobista ocena i deklaracja obojga rodziców, czy nieletni spełnia warunki fizyczne, kondycyjne i psychiczne do udziału w tak wielkim wydarzeniu.

wielkie granie

i

Autor: wielkiegranie.pl