Węgry-Polska. Jaki skład? Jaki wynik?

i

Autor: PAP/Andrzej Lange Węgry-Polska. Jaki skład? Jaki wynik?

Węgry-Polska. Jaki skład na pierwszy mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2022? Gdzie oglądać mecz? O której mecz? Jaki wynik?

2021-03-25 20:09

Odliczamy minuty do pierwszego meczu biało-czerwonych pod wodzą nowego selekcjonera. Polacy zagrają na wyjeździe z Węgrami - to pierwsze spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata. Są niespodzianki w składzie! Na kogo postawił Paolo Sousa? O której początek meczu Węgry-Polska? Gdzie oglądać?

Mecz Węgry-Polska już 25.03. To pierwsze spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata. Nowy selekcjoner zaskoczył swoim wyborem. Kto zagra w meczu?

Wojciech Szczęsny - Bartosz Bereszyński, Jan Bednarek, Michał Helik - Sebastian Szymański, Grzegorz Krychowiak, Jakub Moder, Arkadiusz Reca - Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski - takim składem wybiegną dziś Polacy na mecz z Węgrami. I o ile większość nazwisk nie zaskakuje, o tyle obecność Michała Helika, czyli zawodnik Barnsley w pierwszej jedenastce jest ogromną sensacją.

Po składzie widać również, że Polacy wyjdą na ten mecz przygotowani od pierwszych minut na atak, bo zagramy dwoma napastnikami z Lewandowskim i Milikiem z przodu.

Mecz Węgry-Polska: O której godzinie? Gdzie oglądać?

Początek meczu Węgry-Polska już o 20:45. Transmisję można śledzić już od 20.30 w TVP 1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Mecz Węgry-Polska. Jaki skład na pierwszy mecz el. MŚ? Gdzie oglądać mecz?