Warszawa w kwiatach i zieleni: poszukiwania najpiękniejszych balkonów i ogrodów trwają

i

Autor: www.warszawawkwiatach.pl Warszawa w kwiatach i zieleni: poszukiwania najpiękniejszych balkonów i ogrodów trwają

Warszawa w kwiatach i zieleni: poszukiwania najpiękniejszych balkonów i ogrodów trwają

2021-06-17 19:03

Już po raz 38. w Warszawie zostaną wybrane najpiękniejsze balkony, okna i ogrody. Trwają zgłoszenia do konkursu "Warszawa w kwitach i zieleni". To nie tylko okazja do wygrania nagród, ale też do pokazania swoich zdolności ogrodniczych. W konkursie może wziąć udział praktycznie każdy, kto chce pokazać swoje zamiłowanie do kwiatów.

38. Konkurs „Warszawa w kwiatach i zieleni”

Już po raz 38. w Warszawie zostaną wybrane najpiękniejsze balkony, okna i ogrody. Trwają zgłoszenia do konkursu "Warszawa w kwiatach i zieleni". Jak mówi wiceprezydent Warszawy, Aldona Machnowska-Góra - w konkursie może wziąć udział każdy.

Sonda
Wakacje 2021 - czy powinny trwać krócej czy dłużej?

- Warszawa w kwiatach i zieleni to jest konkurs przeznaczony przede wszystkim dla mieszkańców i mieszkanek Warszawy, ale także dla podmiotów prawnych. Możemy przyjąć zgłoszenia, np. od spółdzielni mieszkaniowych, od szkół, od przedszkoli - tłumaczy Aldona Machnowska-Góra.

Najpopularniejsze oszustwa sprzedawców samochodów | ESKA XD - Prosto z salonu #25

Zgłoszenia są poruszające

Aldona Machnowska-Góra dodaje, że zgłoszenia w konkursie niejednokrotnie wzruszają. - Kilkadziesiąt lat temu właściwie jedyną rośliną, która była hodowana na warszawskich balkonach była pelargonia. Dzisiaj bardzo często są takie balkony czy okna, które nawiązując do tej tradycji warszawskiej też pokazują, jak bogate może być zaprojektowanie balkonu, którego ozdobą są, np. tylko pelargonie - mówi Aldona Machnowska-Góra.

Regulamin konkursu i formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie warszawawkwiatach.pl. Prace przyjmowane są do 4 lipca.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Warszawa w kwiatach i zieleni: poszukiwania najpiękniejszych balkonów i ogrodów trwają