Pogoda w Warszawie

i

Autor: Josefine Granding Larsson flickr.com Pogoda w Warszawie

WARSZAWA: pogoda na długi weekend 3-6.06 - jaka aura w Boże Ciało, piątek i weekend?

2021-06-02 12:41

Wiele osób mieszkających w Warszawie spędzi czerwcowy długi weekend w stolicy. Jakiej pogody mogą się spodziewać? Czy będzie ciepło? A może spadnie deszcz? Jakie temperatury będą w Boże Ciało, piątek, sobotę i niedzielę? Odpowiedzi znajdziecie w naszej prognozie pogody na 3-6 czerwca.

Prognoza pogody na długi weekend dla Warszawy to coś, co interesuje mieszkańców i mieszkanki stolicy. Wiele osób planuje bowiem skorzystać z dnia urlopu po święcie Bożego Ciała i zorganizować sobie długi weekend w czerwcu. Tym sposobem można mieć wolne w dniach 3-6.06. Wycieczka rowerowa? Grillowanie na świeżym powietrzu? Spacery? By zaplanować taki odpoczynek na długi weekend w Warszawie, należy zapoznać się z prognozą pogody na nadchodzące dni. W naszym artykule możecie sprawdzić przewidywania synoptyków na czwartek, piątek, sobotę i niedzielę. Jaka będzie aura w stolicy podczas długiego weekend? Ile stopni pokażą termometry 3-6 sierpnia? Jaka będzie najwyższa temperatura? Czy będzie padało w stolicy? Czy będzie świeciło Słońce? A może niebo będzie spowite chmurami? Odpowiedzi na te pytania daje aktualna prognoza pogody na 3-6.06. Sprawdźcie, czy w długi weekend pogoda w Warszawie będzie zachęcała do wyjścia z domu i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Kibice o powrocie na trybuny

Warszawa w liczbach. Jak dobrze znasz stolicę?

Pytanie 1 z 6
W którym wieku Warszawa została założona?

Pogoda na Boże Ciało w Warszawie

Jaka będzie aura w stolicy, 3 czerwca? Tego dnia wypada Boże Ciało dla wielu osób będące początkiem długiego weekendu. Dobra informacja dla mieszkańców i mieszkanek Warszawy jest taka, że czwartek, 3.06, będzie dość ciepły - 22 stopnie Celsjusza. Najprawdopodobniej nie będzie padać, ale Słońce może się często chować za chmurami. Przewidywane jest bowiem 87% zachmurzenie.

Pogoda na piątek, 4.06, w Warszawie

Jakiej aury mieszkanki i mieszkańcy stolicy mogą się spodziewać w piątek, 4 czerwca? Prognozowana temperatura jest taka sama, jak w Boże Ciało - 22 stopnie Celsjusza. Będzie za to więcej Słońca! Spodziewane jest 68% zachmurzenie. Raczej nie musimy się obawiać deszczów. Piątek będzie więc dobrym dniem na grilla lub rowerową wyprawę.

Pogoda na sobotę, 5.06, w Warszawie

W sobotę w Warszawie trochę cieplej i jeszcze więcej Słońca. Termometry mogą pokazać 23 stopnie Celsjusza. Przewidywane 46% zachmurzenie. Sobota w Warszawie też przebiegnie bez deszczu. Warto pomyśleć o pikniku w parku, ale pamiętajmy przy tym o kleszczach.

Pogoda na niedzielę, 6.06, w Warszawie

Jaka będzie pogoda w ostatni dzień długiego weekendu w Warszawie? Niedziela będzie najcieplejszym dniem. Termometry pokażą 24 kreski ciepła. Synoptycy przewidują 62% zachmurzenie, ale nie znaczy to, że przez większość dnia nie zobaczymy światła słonecznego. Prawdopodobnie zachmurzenia będą przejściowe. W Warszawie tego dnia nie będzie padało. Trzeba przyznać, że to wymarzone zakończenie długiego weekendu w stolicy.

Źródło: www.accuweather.com

Źródło: WARSZAWA: pogoda na długi weekend 3-6.06 - jaka aura w Boże Ciało, piątek i weekend?