Świąteczna iluminacja Warszawy

i

Autor: Fot. screen YouTube Warszawa / https://www.youtube.com/channel/UCJu5HBjC07UZG6AKpIfsr7Q

Warszawa: iluminacja 2021 w pełnej krasie - zobaczcie niesamowite wideo!

2021-12-23 12:20

Tegoroczna bożonarodzeniowa iluminacja Warszawy jest naprawdę zachwycająca. Potwierdzenie znajdziecie w wideo, które niedawno zostało opublikowane w sieci. Zobaczcie świetlne ozdoby stolicy z bliska i z lotu ptaka.

Bożonarodzeniowa iluminacja w Warszawie rozbłysła w sobotę, 4. grudnia. Świetlne ozdoby można podziwiać na całej długości Traktu Królewskiego. Światełka, wielkie bombki oraz sanie i inne fantazyjne konstrukcje zachwycają przechodniów na Nowym Świecie i Starym Mieście. Na placu zamkowym czeka zaś na nich wielka choinka, a park fontann zamienił się w tętniące światłem dzieło sztuki! Zobaczenie wszystkich tych ozdób to idealny plan na wieczorny, świąteczny spacer. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad takim pomysłem, przekonać może was krótkie wideo ukazujące świąteczną iluminację Warszawy w pełnej krasie!

Krystian Ochman zdradza, jaki prezent chciałby dostać!

Iluminacja zapiera dech w piersiach!

Wideo ukazujące tegoroczną świąteczną iluminację Warszawy kręcono nie tylko z ziemi. Szczególnie zachwycające są ujęcia wykonane przy pomocy drona mknącego pośród niezwykłych świetlnych ozdób. Koniecznie zobaczcie to na poniższym wideo:

Bożonarodzeniową iluminację 2021 będziemy mogli podziwiać przez cały okres świąteczny.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Warszawa: iluminacja 2021 w pełnej krasie - zobaczcie niesamowite wideo!