Waldo Rubio

i

Autor: Fot. screen YouTube LaLiga Santander / https://www.youtube.com/watch?v=orLJwFUqkoo Waldo Rubio

WALDO RUBIO w Legii Warszawa? Doniesienia mediów rozpalają emocje kibiców Wojskowych!

2021-06-11 12:16

To może być transferowy hit! Hiszpańskie media donoszą, że Waldo Rubio zainteresował Legię Warszawa. Dla klubu z Łazienkowskiej 3 pozyskanie zawodnika Realu Valladolid oznaczałoby wzmocnienie lewego skrzydła ataku. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule.

Waldo Rubio trafi do Legii Warszawa? Informacje, które pojawiły się w sieci, musiały przyspieszyć bicie serca kibiców i kibicek klubu z Łazienkowskiej 3. Wiadomość o tym, jakoby Wojskowi byli zainteresowani hiszpańskim napastnikiem Realu Valladolid, jako pierwszy podał serwis pucelafichajes.com. Napisano tam, że reprezentujący Legię specjaliści od spraw transferów, ustalali, na jakich zasadach Rubio mógłby trafić do Warszawy. Napastnika obowiązuje jeszcze roczny kontrakt ze swoim klubem, co czyni go atrakcyjnym dla wielu drużyn. W ostatnim sezonie Hiszpan nie pojawiał się zresztą na boisku zbyt często i najprawdopodobniej byłby zadowolony z możliwości regularnej gry. Przez serwis Transfermarkt.pl Waldo Rubio jest wyceniany na 1,20 mln euro.

II Mistrzostwa Szczecina we wbijaniu gwoździ

Waldo Rubio - sylwetka zawodnika

Waldo Rubio urodził się 17 sierpnia 1995 roku w Badajoz. To lewoskrzydłowy napastnik, który odznacza się jednak sporą wszechstronnością, przez co sprawdza się również w środku ataku oraz na prawym skrzydle. W Real Valladolid gra od 2018 roku. Zaczynał od rezerw, by w końcu przejść do drużyny głównej. Rubio nigdy nie grał poza Hiszpanią. Transfer do Legii Warszawa byłby dla niego pierwszą okazją do sprawdzenia się w innym europejskim klubie. Na poniższym wideo zobaczycie, jak gra Waldo Rubio.

Źródło: WALDO RUBIO w Legii Warszawa? Doniesienia mediów rozpalają emocje kibiców Wojskowych!