Twitter

i

Autor: pixabay.com Twitter

Twitter ma być PŁATNY? Elon Musk przedstawił szczegóły! Kto będzie musiał zapłacić?

2022-05-05 10:06

Zapowiada się ogromna rewolucja na twitterze. Najpierw świat obiegła informacja o tym, że miliarder Elon Musk kupił platformę. Teraz zdradza szczegóły dość nietypowego pomysły. Twitter ma być PŁATNY? Kto będzie musiał zapłacić? Wyjaśniamy poniżej.

Choć od przejęcie przez miliardera popularnej platformy nie minęło dużo czasu, a on sam technicznie jeszcze nią nie zarządza, już możemy dowiedzieć się o jego rewolucyjnych pomysłach. Ostatnio zasugerował, że dostęp do Twittera powinien być płatny. 

"Upadek wolnomularzy zapoczątkował jeden fakt – oferowali swoje usługi kamieniarskie za darmo"

- napisał dość tajemniczo Elon Musk. 

Twitter ma być PŁATNY? Elon Musk przedstawił szczegóły! Kto będzie musiał zapłacić?

Jak dodał właściciel platformy, Twitter zawsze będzie darmowy dla zwykłych użytkowników, ale może wprowadzimy niewielką opłatę dla kont komercyjnych/rządowych.

Dostęp do Twittera miałby być płatny dla korporacji i rządów państw. Dla zwykłych użytkowników pozostałby darmowy. Jak podkresla portal niezależna.pl, tego typu rozwiązanie nieco przypominałoby to, co stosuje Facebook. Na platformie firmy Meta - profile rządowe i komercyjne może i mają możliwość darmowego ich prowadzenia, ale jeśli zechcą dotrzeć z istotnym komunikatem do szerszego grona odbiorców - najczęściej muszą zapłacić za promowanie posta, który w innym wypadku miałby mocno okrojone zasięgi.

Sonda
Masz konto na Twitterze?
Jarosław Kaczyński ODPISAŁ Tuskowi na Twitterze! Musicie to przeczytać!
Źródło: Twitter będzie PŁATNY? Elon Musk przedstawił szczegóły! Kto będzie musiał zapłacić?