Policja

i

Autor: pixabay.com Połajewo: Pijany kierowca schował się w aucie kolegi! Policjanci zaskoczeni

Tragedia w Pułtusku - NOWE INFORMACJE w sprawie śmierci matki i córki

2021-10-03 13:51

W sobotę, 2 października, media obiegła informacja o tragedii w Pułtusku. W rzece Narew odkryto zwłoki dziecka. Po kilku godzinach w wodzie znaleziono też ciało kobiety. To matka i córka, mieszkanki powiatu pułtuskiego. O sprawie wiadomo coraz więcej. Sprawdźcie informacje w naszym artykule.

Zwłoki matki i jej córki w rzece Narew - ta wiadomość zszokowała Polki i Polaków w sobotę, 2 października. Przypomnijmy, że odkrycia pierwszych zwłok dokonano w okolicach mostu wyszkowskiego. Sierż. Renata Soból z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku przekazała mediom, że zgłoszenie o martwym dziecku w rzece mundurowi otrzymali około godziny 6:00 w sobotę, 2 października. Zauważył je wędkujący w okolicy strażak. Po godzinie 10:00 policja otrzymała zaś zgłoszenie o odkryciu w Narwi ciała kobiety niedaleko miejscowości Strzyże, około 5 kilometrów od miejsca znalezienia dziecka. Policji udało się ustalić, że jest to 39-letnia matka i jej 5-letnia córka.

Białoruski pogranicznik rzucał czymś w pojazd obserwacyjny polskiej Straży Granicznej. Zobacz wideo!

Nowe informacje w sprawie - policja zna prawdopodobne okoliczności

Policja znalazła samochód, którym przyjechała 39-latka z córką. Auto zaparkowane było nad rzeką, niedaleko ulicy Solnej. Zabezpieczono nagrania z monitoringu miejskiego, by prześledzić ostatnią trasę pojazdu. Według serwisu rmf24.pl, nagranie ma pokazywać, jak kobieta parkuje auto na ulicy Solnej, a potem wraz z dzieckiem kieruje się w stronę kładki nad rzeką. Tymczasem jeden z serwisów informacyjnych uzyskał od prokuratury najbardziej prawdopodobną wersję zdarzeń.

Dziennikarze serwisu Wirtualna Polska dowiedzieli się od Moniki Kosińskiej-Kaim, zastępczyni prokuratora rejonowego prokuratury w Pułtusku, że najbardziej prawdopodobną wersją zdarzeń jest to, że kobieta odebrała życie sobie i swojej córce. Na tę chwile nie można jednak ze stuprocentową pewnością potwierdzić tej tezy. Sekcje zwłok matki i córki zaplanowano na poniedziałek, 4 października.

Pomoc dla osób w kryzysie psychicznym

W Polsce funkcjonuje wiele jednostek zajmujących się pomocą dla osób w kryzysie psychicznym. Rozmowę lub poradę psychologa można otrzymać między innymi pod tymi bezpłatnymi numerami:

  • 116 123 - Kryzysowy Telefon Zaufania
  • 116 111 - Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
  • 22 484 88 04 - Telefon Zaufania Młodych
  • 22 484 88 01 - Antydepresyjny Telefon Zaufania

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Tragedia w Pułtusku - NOWE INFORMACJE w sprawie śmierci matki i córki