Teletubisie zaszczepiły się przeciwko koronawirusowi

i

Autor: TT/Teletubbies Teletubisie zaszczepiły się przeciwko koronawirusowi

Teletubisie zaszczepione na COVID! Thinki-Winky potrzebował aż dwóch dawek Johnsona!

2021-07-09 8:17

W walce z pandemią koronawirusa wszystko jest możliwe. Zapewne tak samo pomyśleli twórcy serialu Teletubisie i opublikowali tweeta, z którego wynika, że ​​wszyscy czterej główni bohaterowie – Tinky-Winky, Dipsy, La-La i Po otrzymali szczepienia.Teraz pochwalili się oni na swoim koncie! Jednak internauci mają wiele pytań dotyczące ich szczepienia. M.in. dziwi fakt, iż teletubisie zostały zaszczepione dwoma dawkami preparatu... Johnson & Johnson.

Teletubisie kojarzy chyba każdy. Mało kto jednak wie, iż ten serial dla dzieci ma także swoje oficjalne konto na Twitterze. Do tej pory nie było ono szczególnie popularne. Jednak w ostatnich dniach twórcy serialu poinformowali, iż... teletubisie zostały zaszczepione przeciwko koronawirusowi. Fakt ten wywołał lawinę komentarzy. Internauci co do szczepień Teletubisów mają wiele pytań.

Samo konto po tej wiadomości ożyło. Tweet uzyskał prawie pół miliona serduszek i pięć tysięcy komentarzy. Internauci mają jednak wątpliwości, czy szczepienia teletubisów przebiegły tak jak nakazuje podręcznik.

Pierwsza dotyczy chyba najbardziej znanego w Polsce bohatera - Thinky - Winky. Mianowicie został on zaszczepiony dwoma dawkami preparatu J&J, a to przecież jedno dawkowa szczepionka.

Czy jednak internauci dłużej patrzyli na tweet, tym powstawało więcej pytań. Rodzi się także pytanie - czy aby na pewno teletubisie mogą chorować tak samo jak ludzie. W końcu są one teletubisami.

Jest jeszcze jedna wątpliwość co do prawidłowości szczepień! Zwróćcie uwagę na datę urodzenie czwórki bohaterów. Na potwierdzeniu szczepień napisano iż urodzili się oni w 2003 roku! Przypominamy, iż sam serial rozpoczął być emitowany w 1997 roku! Jak więc to możliwe? Odpowiedzi na to pytanie nikt jeszcze nie udzielił!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Teletubisie zaszczepione na COVID! Tinky-Winky potrzebował aż dwóch dawek Johnsona!