Ruszyła sprzedaż biletów na Targi Książki i Mediów VIVELO w Warszawie. Karnawałowa okazja cenowa

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express

wydarzenia

Targi Książki i Mediów VIVELO nominowane w plebiscycie Warszawiaki 2023!

2024-02-07 14:41

Targi Książki i Mediów VIVELO zostały nominowane w plebiscycie Warszawiaki 2023 w kategorii Wydarzenie Roku! Głosowanie już wystartowało i potrwa do 29 lutego.

Pierwsza edycja Targów Książki i Mediów VIVELO odbyła się w 2023 roku na PGE Narodowym. Wydarzenie odwiedziło blisko 40 tys. osób. Targi okazały się wielkim sukcesem, który docenili odwiedzający, dzięki czemu Targi Książki i Mediów VIVELO otrzymały nominację w plebiscycie Warszawiaki 2023! Aby oddać głos na Targi Książki i Mediów VIVELO, wyślij SMS o treści 83 pod numer 7101. Koszt SMS: 1,23 PLN. Głosowanie trwa do 29 lutego 2024 roku.

Warszawiaki - co to za plebiscyt?

Warszawiaki zainaugurowane zostały w 2014 r. przez dziennikarza i miłośnika miasta Bartosza Kańtocha. Plebiscyt odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta miasta stołecznego Warszawy, a jego celem jest docenienie tego co najlepsze w stolicy i dla stolicy. W 8. edycji plebiscytu mieszkańcy Warszawy wybierają najlepszych w 11 kategoriach: kawiarnię, restaurację, sport, kulturę, rozrywkę, dzielnicę, inicjatywę, zdjęcie, wydarzenie oraz Warszawiaka Roku 2023. Powracającą kategorią jest „Warszawa w sieci”, doceniająca niezależnych twórców internetowych, promujących Warszawę.

Targi Ksiażki i Mediów VIVELO 2024 - gdzie i kiedy?

2. edycja Targów Książki i Mediów VIVELO odbędzie się na PGE Narodowym i potrwa cztery dni od 16 do 19 maja. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych spotkaniach z autorami najpoczytniejszych książek oraz z twórcami internetowymi, którzy na co dzień są dla nich inspiracją.

Targi Vivelo 2024