Szef zwolnił 900 osób na spotkaniu online. Nagranie hitem internetu

i

Autor: Canva/AS_Appendorf

Szef zwolnił 900 osób na spotkaniu online. Nagranie to hit internetu [WIDEO]

2021-12-07 9:48

Szef platformy Better.com zwolnił 900 osób przez aplikację do rozmów online Zoom. Na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia postanowił okroić skład o około 15%. Magazyn „Fortune” dotarł do informacji, które mówią między innymi o tym, że szef oskarżył pracowników o okradanie klientów. W sieci pojawiło się kilka nagrań ze spotkania. Wideo stało się hitem internetu!

Vishal Garg, dyrektor generalny amerykańskiej firmy Better.com zajmującej się kredytami hipotecznymi postanowił zwolnić 900 osób wykorzystując do tego platformę Zoom. Co więcej, zrobił to zaraz przed świętami Bożego Narodzenia, a jak można usłyszeć w nagraniu, zatrudnienie kilkuset osób wygasło ze skutkiem natychmiastowym. – Jeśli bierzesz udział w tej rozmowie, jesteś w nieszczęsnej grupie – mówił Garg. Jak podkreślił dyrektor, do takich kroków zmusza go trudna sytuacja na rynku. - Konieczność przeprowadzenia zwolnień jest bolesna, szczególnie w takim okresie. Zmusza nas do tego sytuacja na rynku – można przeczytać w oświadczeniu firmy dla stacji CNN Business. Jak się okazało, to nie był pierwszy raz, gdy Vishal Grag masowo zwalnia kilkaset osób. Co więcej, dyrektor generalny był już bohaterem jednej ze spraw, która odbiła się echem w mediach.

Spis treści

  1. Szef zwolnił 900 osób na spotkaniu online
  2. Szef zwolnił 900 osób na spotkaniu online. Nagranie hitem internetu

CZYTAJ TAKŻE: Co oglądaliśmy w 2021 roku? Oto najpopularniejsze filmy polskiego YouTuba!

Szef zwolnił 900 osób na spotkaniu online

W trakcie rozmowy prowadzonej na platformie Zoom Vishal Garg przyznał, że to jego drugi raz w życiu, gdy zwalnia sporą liczbę osób. Dodał, że jest mu z tego powodu przykro. Jak wspomniał – Ostatnim razem, gdy to robiłem, płakałem. Mam nadzieję, że teraz będę silniejszy.

Magazyn "Fortune" dotarł do komentarzy dyrektora generalnego z firmowej sieci. W rozmowach pomiędzy nim a pracownikami, ten zarzuca swoim podwładnym okradanie klientów firmy, a także marnowanie czasu i brak produktywności. Garg, był przekonany, że jego pracownicy pracują zaledwie dwie godziny dziennie. Dyrektor generalny Vishal Garg był już bohaterem jednej medialnej sprawy. Wówczas jeden z jego pracowników miał otrzymywać większe zarobki niż inni. Sprawa zakończyła ostatecznie oskarżeniem mężczyzny o znęcanie się nad innymi pracownikami.

Szef zwolnił 900 osób na spotkaniu online. Nagranie hitem internetu

W sieci pojawiło się kilka nagrań z rozmowy. Na jednym z nich możemy usłyszeć reakcje pracownika na słowa dyrektora generalnego. To stało sie hitem internetu, a na TikToku ma ponad 4 miliony wyświetleń! Zobaczcie sami.

Świąteczny tramwaj
Źródło: Szef zwolnił 900 osób na spotkaniu online. Nagranie to hit internetu [WIDEO]