Szałowa kreacja Karin Ann na rozdaniu nagród muzycznych

i

Autor: Materiały prasowe

Szałowa kreacja Karin Ann na rozdaniu nagród muzycznych

2021-09-06 9:19

W miniony piątek w Pradze odbyła się ceremonia rozdania nagród muzycznych Zebrik Awards. Jedną z nich, w kategorii Odkrycie Roku, odebrała koncertująca niedawno w Polsce razem z Sanah – Karin Ann. Ale tym, co wywołało największą euforię wśród zgromadzonej licznie publiczności była nie tylko statuetka, ale stylizacja artystki przygotowana przez współpracującą z największymi nazwiskami w Hollywood Ann-Marie Hoang.

Cała paleta kolorów, ręcznie malowanych kwiatów oraz symbolicznych duszków, będących znakiem firmowym artystki znalazło się na tkaninie, z której uszyto garnitur na ceremonię wręczenia nagród muzycznych Zebrik Awards dla „Odkrycia Roku”, czyli Karin Ann. Autorką stylizacji jest Ann-Marie Hoang, znana na Instagramie jako Mstr_of_Disguise, która na swoim koncie ma projektowanie oraz dobór stylizacji dla takich gwiazd jak Pia Mia, Demi Lovato, Michael Ngo, czy Noa Kirel.

Karin Ann to słowacka artystka, nazywana głosem Pokolenia Z, która niedawno zakończyła trasę koncertową w Polsce towarzysząc Sanah jako support. Rozkochała w sobie influencerów i młodzież, głównie dzięki otwartości i mądrości, jakie w sobie nosi i jakie stara się przekazać w słowach piosenek, które pisze. Doceniono ją za południową granicą, gdzie w piątek w Pradze odebrała kolejną w swojej karierze nagrodę. Podczas podziękowań na scenie słychać było okrzyki zachwytu. Zgromadzeni w sali widzowie podziwiali nie tylko głos artystki, ale przede wszystkim kolorową kreację, dopełnioną niezwykłą biżuterią i fryzurą. „To prawdziwe dzieło sztuki”, „Kolorowy ptak”, „Coś pięknego” – słychać było między oklaskami i okrzykami.

Wywiadówka - Nergal

To pierwsza współpraca Karin Ann i Ann-Marie Hoang, ale z pewnością nie ostatnia. Artystka wydała niedawno singla ze swojej drugiej EPki, która ukaże się na początku 2022r. Niebawem kolejne premiery zapowiadające płytę. Czy w teledyskach zobaczymy stylizacje Ann-Marie Hoang? Przekonamy się niebawem.