Sylwester

i

Autor: pixabay.com Zimne ognie

Sylwester 2021 - czy jest dniem wolnym od pracy? ODPOWIADAMY

2021-12-28 15:36

Tegoroczny Sylwester wypada w piątek. Wieczorem w całym kraju rozpoczną się zabawy, ale czy 31. grudnia 2021 roku jest dniem wolnym od pracy? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym artykule.

Czy jest wolne w Sylwestra 2021? Co z pracą w piątek, 31. grudnia? Każdy, kto zadaje sobie takie pytania, znajdzie na nie odpowiedź w tym artykule. Mieszkańcy i mieszkanki Polski szykują się na pożegnanie starego i przywitanie nowego roku w nocy z 31. grudnia na 1. stycznia. Sylwestrowe zabawy zaczną się wieczorem i trwać będą do białego rana, lecz trzeba się do nich należycie przygotować. Stroje, fryzury, przekąski - to wszystko wymaga czasu. Czy będziemy mieli na to tylko kilka chwil po pracy? Sprawdźcie!

To ojciec na medal. Odbudował swym dzieciom dom na Nowy Rok.

Czy Sylwester 2021 jest wolny od pracy?

Czy piątek, 31. grudnia 2021 jest wolny od pracy? Niestety nie. Sylwester to zwykły dzień roboczy. O ile nie wzięliśmy urlopu, tego dnia będziemy pracować w normalnych godzinach. To samo dotyczy godzin otwarcia sklepów. Być może mniejsze placówki - w zależności od decyzji właścicieli - czynne będą krócej, lecz dyskonty i markety będą prowadzić handel tak, jak każdego dnia.

Źródło: Sylwester 2021 - czy jest dniem wolnym od pracy? ODPOWIADAMY