Ryanair: nowe połączenia lotnicze z Warszawy w 2021. Z Polski polecimy między innymi do Pragi!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Ryanair: nowe połączenia lotnicze z Warszawy w 2021. Z Polski polecimy między innymi do Pragi!

2021-04-22 9:41

Ryanair: nowe połączenia lotnicze z Warszawy. Z Polski polecimy między innymi do Pragi! To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy tęsknią za wakacjami i zagranicznymi przygodami. 26 marca Ryanair poinformował o czterech nowych połączeniach z Warszawy, które zaplanował na lipiec 2021. Na tym jednak nie koniec! Okazuje się, że z lotniska Warszawa Modlin zaplanowano siedem nowych tras!

Ryanair: nowe połączenia lotnicze z Warszawy w 2021. Z Polski polecimy między innymi do Pragi! Pod koniec marca 2021 poznaliśmy 4 nowe trasy Ryanair na lato 2021:

  • Warszawa Modlin – Rodos (2 razy w tygodniu)
  • Kraków – Korfu (2 razy w tygodniu)
  • Katowice – Trapani (2 razy w tygodniu)
  • Wrocław - Korfu (2 razy w tygodniu)

Na tym jednak nie koniec. Ryanair ogłosił rozszerzony rozkład lotów z Polski na lato 2021. Z lotniska Warszawa Modlin zaplanowano siedem nowych tras. Samoloty polecą do: Koszyc (trzy razy w tygodniu), Pragi, Rodos, Zadaru (po dwa razy w tygodniu), Bari (cztery razy w tygodniu), Katanii i Zakynthos (po dwa razy w tygodniu).

Olsztyn. Policja eskortowała rodzącą kobietę do szpitala. Zdążyli w ostatniej chwili

Ryanair: Warszawa - Praga. Nowa droga do Czech

Szczególnie istotne wydaje się połączenie lotnicze pomiędzy Pragą a Warszawą. Stolica Czech często wybierana jest przez Polaków na miejsce wypoczynku, nie tylko latem, lecz również wiosną i wczesną jesienią. Do tej pory z Warszawy można było się bezpośrednio do Pragi dostać jedynie pociągiem, busem lub własnym samochodem. Taka podróż trwała kilka godzin i mogła być uciążliwa. Jak można się domyślić, lot będzie o wiele szybszy!

Źródło: Ryanair: nowe połączenia lotnicze z Warszawy w 2021. Z Polski polecimy między innymi do Pragi!