Jak dobrze znasz marki samochodów? Quiz dla fanów motoryzacji!

i

Autor: CANVA Jak dobrze znasz marki samochodów? Quiz dla fanów motoryzacji!

TEST WIEDZY

Rozpoznasz marki samochodów po logo? Trudny quiz dla fanów motoryzacji!

2023-09-26 9:51

Quiz o markach samochodów najlepiej rozwiążą fani motoryzacji. Osoby, które sporo wiedzą, ale nie kojarzą wszystkich znaczków mogą mieć problem z uzyskaniem kompletu punktów. Tym bardziej, że wielu producentów po latach decyduje się na odświeżenie swojego logo i wygląda ono często inaczej niż wszyscy się do tego przyzwyczaili. Sprawdźcie swoją wiedzę już teraz!

Jak dobrze znasz marki samochodów? Quiz, który dla ciebie przygotowaliśmy doskonale sprawdzi twoją wiedzę! Niektóre logotypy marek są banalnie proste. Wynika to z popularności samochodów na drogach. Wydaje się, że najczęściej spotkać można maszyny z niemieckiego rynku motoryzacyjnego. Aczkolwiek przyznać trzeba, że uznaniem wśród Polaków cieszy się także japońska myśl techniczna. W samym 2022 roku w naszym kraju zarejestrowano 420 tysięcy nowych samochodów. Najwięcej było aut marki Toyota, później Skoda, Kia, Volkswagen i Hyundai. Kolejno szóste i siódme miejsce zajęły BMW i Mercedes. Logotypy tych samochodów znają raczej wszyscy. A kojarzycie logo Porsche, Cupry czy Alfa Romeo? Udowodnijcie w naszym teście wiedzy!

Quiz z geografii. Rozpoznaj kontury 11-krajów w minutę. Tylko nieliczni to potrafią!

TE SAMOCHODY SĄ NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE! | ESKA XD - Prosto z salonu #61

Jak dobrze znasz marki samochodów? QUIZ

Postaraj się w dwie minuty odpowiedzieć na wszystkie pytania. Następnie pochwal się wynikiem i rywalizuj wysyłając nasz quiz o markach samochodów swojemu znajomemu. Powodzenia!

Jak dobrze znasz marki samochodów? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Na kluczyku widzisz znaczek samochodu:
LEXUS
Źródło: Rozpoznasz marki samochodów po logo? Trudny quiz dla fanów motoryzacji!