policja

i

Autor: Policja Ostrów Wielkopolski/ fb

RAPORT Z ANTENY 1.09.2021: wokalistka zespołu Bajm zatrzymana za jazdę po alkoholu

2021-09-02 11:49

Ma stawić się w prokuraturze. Wokalistka zespołu Bajm zatrzymana za jazdę po alkoholu. W organizmie miała 2 promile. Do zdarzenia doszło wieczorem na warszawskim Mokotowie. Według nieoficjalnych informacji - miała jechać od krawężnika do krawężnika "zygzakiem". Więcej na ten temat w dzisiejszym raporcie z anteny.

Spis treści

  1. Raport z Anteny 2.09.2021 - protesty ratowników medycznych trwają
  2. Raport z Anteny 2.09.2021 - powrót do szkół. Jaka jest dieta ucznia?

Mokotowscy policjanci zatrzymali 61-letnią kobietę, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2 promile. Według nieoficjalnych informacji - miała jechać od krawężnika do krawężnika "zygzakiem". Zauważył to jeden z kierowców, który powiadomił policję oraz zablokował jej jazdę. Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy. Za jazdę po alkoholu może jej grozić do dwóch lat wiezięnia.

Nowe dzieło ozdobiło pustą ścianę na szczecińskich Pomorzanach

Raport z Anteny 2.09.2021 - protesty ratowników medycznych trwają

Jeszcze dziś wrócą do negocjacji z resortem zdrowia. Ratownicy medyczni rozpoczęli protest. Część z nich nie stawia się w pracy, inni przynoszą wypowiedzenia. Tylko wczoraj na ulice Warszawy nie wyjechała co czwarta karetka. Piotr Owczarski ze stołecznego Meditransu przekonuje jednak - pomoc mieszkańcom miasta zostanie zapewniona. W Bydgoszczy wypowiedzenia złożyły aż 84 osoby zatrudnione na umowach cywilnoprawnych.

Raport z Anteny 2.09.2021 - powrót do szkół. Jaka jest dieta ucznia?

​Dziecko przed wyjściem do szkoły powinno zjeść śniadanie - przypominają eksperci. I dodają, że wpływa na rozwój mózgu, pamięć, koncentrację,a przez to na wyniki w nauce. Śniadanie powinno dostarczać dziecku od 25 do 30 procent dziennego zapotrzebowania na energię.

Źródło: RAPORT Z ANTENY 1.09.2021: wokalistka zespołu Bajm zatrzymana za jazdę po alkoholu