Szczenię

i

Autor: pixabay.com Szczenię

Wypijcie piwo za zdrowie zwierzaków! W Warszawie trwa akcja PsiePomaga

2021-09-27 11:04

Jak można pomóc psom szukającym domu i innym zwierzętom w potrzebie? Na przykład pijąc kraftowe piwo w jednym z lokali biorących udział w akcji PsiePomaga. W naszym artykule znajdziecie ich listę i dowiecie się, na czym polega przedsięwzięcie.

PsiePomaga to akcja, w ramach której można pomóc zwierzętom w sposób, który szczególnie przypadnie do gustu wielbicielom i wielbicielkom kraftowego piwa. Organizatorzy akcji chcą zaprosić wszystkich na Warszawski Festiwal Piwa 2021 wraz z czworonożnymi pociechami, oraz do zrobienia czegoś dobrego dla poszukujących domów zwierząt przy okazji próbowania nowych smaków piwa. Browary Cztery Ściany i Palatum namówiły do pomocy zaprzyjaźnione lokale w Warszawie i Wrocławiu. Odwiedzając każdy z nich, możecie przysłużyć się sprawie i poprawić los bezdomnych zwierząt. W dalszej części artykułu znajdziecie listę knajp i restauracji oraz dowiecie się, do kiedy trwa akcja.

Nietypowa kradzież w sklepie elektronicznym

PisePomoaga - kiedy finał akcji?

Akcja PsiePomaga to jedna z inicjatyw, które powstały z okazji Warszawskiego Festiwalu Piwa. Przygotowali ją organizatorzy festiwalu, a także stowarzyszenie Wolny Kraft i organizacje "RATUJ" oraz "Uszy do Góry", które działają na rzecz zwierząt. Akcja rozpoczęła się 24 września, a jej finał zaplanowano na 7-9 października, kiedy to odbywa się Warszawskiego Festiwalu Piwa. W ramach PsiePomaga, 1 zł z ceny każdego piwa od Browar Palatum lub Browar Cztery Ściany, zostanie przeznaczona na pomoc bezdomnym zwierzętom.

PsiePomaga - lista lokali

W akcji biorą udział bary i restauracje z Warszawy i Wrocławia. W stolicy można pomóc zwierzętom kupując piwa w 20 lokalach. Ich lista poniżej.

 1. ALE Beka
 2. Black Cat Burgers
 3. Craft Beer Muranów
 4. Gorączka Złota
 5. Klubokawiarnia Kicia Kocia
 6. Kufle i Kapsle Nowogrodzka
 7. Kufle i Kapsle Powiśle
 8. Kufle i Kapsle Żoliborz
 9. Koktajl Mokotowa
 10. La Veranda Verde
 11. Little Barrel
 12. Local’s food craft beer
 13. Nalewak Galeria Młociny
 14. Piana Bar
 15. Pizza Marysin
 16. Pizza Falenizza
 17. Raj Piwosza Craft Beer & Wine Garden
 18. Same Krafty vis-à-vis
 19. Syrena na Wakacjach
 20. The Taps

Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie Wolny Kraft.

Źródło: Wypijcie piwo za zdrowie zwierzaków! W Warszawie trwa akcja PsiePomaga