Panorama motor fest

i

Autor: arc

Rekreacja

Panorama Motor Fest już 3 czerwca zaprasza na wielkie święto motoryzacji

2023-05-31 14:41

3 czerwca (sobota) w posiadłości Zbiroża, położonej kilka kilometrów od hotelu Panorama w Mszczonowie odbędzie się kolejna edycja niezwykłego święta motoryzacji. Panorama Motor Fest to doskonały pomysł na spędzenie czasu z całą rodziną. Sprawdźcie jakie atrakcje przygotowali organizatorzy.

To co najważniejsze w sobotniej zabawie to oczywiście niezwykłe samochody i motocykle, których zbierze się w Zbiroży kilkaset. Organizatorzy przygotowują strefy supercarów, aut klasycznych i zabytkowych oraz motocykli. Będą też atrakcje dla miłośników motoryzacji amerykańskiej i samochodów elektrycznych.

Zbiroża dla całej rodziny

Warto wiedzieć, że Posiadłość Zbiroża poza niezwykłymi walorami estetycznymi to przede wszystkim szereg nietuzinkowych atrakcji będących idealną formą rozrywki dla całej rodziny. Wśród nich są m.in. tor do offroadowej jazdy Suzuki Samurai, tory do jazdy quadami oraz powerturn buggy. Jest strzelnica dla łuków i wiatrówek i ścianka wspinaczkowa.

Pogoda zapowiada się świetna, więc na miejscu będzie można uczestniczyć w konkursach z nagrodami, będzie też muzyka na żywo i możliwość korzystania z boisk. Na zgłodniałych będzie czekała strefa gastro.

Ekstra atrakcje dla dzieci

Dla najmłodszych fanów motoryzacji przygotowaliśmy również specjalną strefę Panorama Kids. Będą dmuchańce, malowanie buziek, brokatowe tatuaże oraz art. strefa. Jeśli nie wiecie, jak trafić na Panorama Motor Fest koniecznie zapiszcie adres:  

Posiadłość Zbiroża ul. Św. Anny 12, 96- 320 Zbiroża 

Bilety możecie kupić pod tym linkiem na Eventim. Do zobaczenia 3 czerwca!

Panorama Motor Fest

i

Autor: arc
Źródło: Panorama Motor Fest już 3 czerwca zaprasza na wielkie święto motoryzacji