Otwarte Klatki zapraszają na warsztaty kreatywnego pisania Loesje!

i

Autor: Canva.com / https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mural_Grupa_Loesje_Grochowska_292.jpg Zdjęcie poglądowe

Otwarte Klatki zapraszają na warsztaty kreatywnego pisania Loesje!

2022-01-12 8:25

W piątek 14.01.2022 o godzinie 18:00 w Elektrowni Powiśle odbędą się 3-godzinne warsztaty kreatywnego pisania Loesje. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc zwierzętom.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki walczące o prawa i dobrostan zwierząt z ferm przemysłowych, znane z takich kampanii jak „Cena futra” czy „Jak one to znoszą?” organizuje warsztaty kreatywnego pisania we współpracy z  Loesje – międzynarodową organizacją, której działania opierają się na kreatywnym myśleniu, wolności ekspresji i aktywizmie społecznym.

„Udział w wydarzeniu to idealny sposób by rozwinąć lub udoskonalić swoje umiejętności pisarskie przy okazji robiąc coś dobrego dla zwierząt hodowlanych; zwierząt które mają podobne potrzeby do naszych domowych towarzyszy, a jednak ich życie drastycznie się różni. Po przez organizację ciekawego eventu, z którego uczestnicy wyniosą coś dla siebie, pragniemy wspomóc działania, które walczą o  lepszy los dla zwierząt zamkniętych na fermach.” - Paulina Bańkowska z warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Otwarte Klatki, organizatorka eventu.

 „Warsztaty kreatywnego pisania to okazja do bliższego poznania idei Loesje oraz sposobu jej działania. Opierają się na wspólnym pisaniu krótkich tekstów i wymianie pomysłów oraz podpowiadają, jak efektywnie wykorzystywać wieloznaczności języka do wyrażania swoich myśli w postaci zwięzłych, niekonwencjonalnych haseł”- Loesje.pl

Na  warsztatach uczestnicy będą mogli nauczyć się pisać krótkie, przyciągające uwagę teksty. Loesje pokażą jak efektywnie wykorzystywać wieloznaczności języka, wychodzić poza schematy i co najważniejsze pobudzić swoją wyobraźnię. Warsztaty będą unikalne, tematycznie nawiązujące do działań Otwartych Klatek. W warsztatach może wziąć udział każdy niezależnie od poziomu doświadczenia w pisaniu.

Uczestnictwo w wydarzeniu kosztuje 100zł/os., a cały dochód zasili kampanie Otwartych Klatek. Wszystkie informacje co do eventu można znaleźć na Facebookowej stronie wydarzenia, a same zapisy odbywają się poprzez platformę Go Out.

  • DATA: 14.01.2022r.
  • GODZINA: 18:00 - 21:00
  • MIEJSCE: Elektrownia Powiśle
  • CENA: 100 zł / os. 
Malutki niedźwiadek trafił do lecznicy w Przemyślu

QUIZ. Pokazujemy tylko logo znanej firmy! Rozpoznasz ją?

Pytanie 1 z 10
To logo należy do firmy...
To logo należy do firmy...
Źródło: Otwarte Klatki zapraszają na warsztaty kreatywnego pisania Loesje!