Oświadczyny podczas kontroli drogowej

i

Autor: pixabay.com / https://www.facebook.com/PolicjaWyszkow/ Wideo policjantów z Wyszkowa

Oświadczyny podczas kontroli drogowej - WIDEO policjantów z Wyszkowa hitem internetu!

2021-12-27 15:40

Nieoczekiwana kontrola drogowa zmusiła pewnego mężczyznę do improwizacji. W efekcie mundurowi z Wyszkowa byli świadkami... oświadczyn na środku drogi! Wideo z tej niecodziennej sytuacji to prawdziwy hit! Znajdziecie je w naszym artykule.

Policjanci z Wyszkowa na długo zapamiętają kontrolę drogową z 24. grudnia, zaś przyszłe małżeństwo będzie mogło opowiadać o swoich niezwykle oryginalnych zaręczynach! Przyszły pan młody poprosił bowiem swoją wybrankę o rękę na środku drogi, zaś wszystkiemu przyglądali się zaskoczeni mundurowi. Ta sytuacja nie była rzecz jasna planowana. Kawaler najprawdopodobniej chciał się oświadczyć podczas wigilijnej kolacji w gronie najbliższych. Nie mógł przewidzieć zatrzymania do kontroli i tego, że funkcjonariusze niechcący ujawnią jego sekret - bukiet róż w bagażniku. Ta historia ma szczęśliwe zakończenie - kierowca usłyszał "TAK". Pamiątką tej wyjątkowej chwili jest wideo, które już stało się hitem sieci. Znajdziecie je w dalszej części artykułu.

Najważniejsze wydarzenia w 2021 roku

Oświadczyny na środku drogi. Policjanci: "Love is in the air"

Funkcjonariusze wyszkowskiej drogówki udostępnili wideo na swoim Facebooku. Na nagraniu widzimy mężczyznę klęczącego z bukietem kwiatów przed swoją wybranką. Policjanci zachowują zaś dystans starając się nie przeszkadzać w tej wyjątkowej chwili. Love is in the air - piszą funkcjonariusze i dodają - Parze narzeczonych Życzymy dużo szczęścia na swojej drodze życia oraz spełnienia wszystkich marzeń. Niech magia tegorocznych Świąt będzie z Wami przez całe życie. Wideo zamieszczamy poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Oświadczyny podczas kontroli drogowej - WIDEO policjantów z Wyszkowa hitem internetu!