Nie uwierzysz co znalazło się na przystanku! Konieczne było Pogotowie Porządkowe

i

Autor: Facebook/Zarząd Oczyszczania Miasta Nie uwierzysz co znalazło się na przystanku! Konieczne było "Pogotowie Porządkowe"

Nie uwierzysz co znalazło się na przystanku! Konieczne było "Pogotowie Porządkowe"

2021-11-18 19:58

Niecodzienna sytuacja na warszawskim przystanku autobusowym. Zarząd Oczyszczania Miasta udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać baśniowy przedmiot. "Podobno istnieją tylko w baśniach". Zobacz, o jaki przedmiot chodzi!

Zarząd Oczyszczania Miasta udostępnił w sieci zdjęcie przystanku autobusowego na Białołęce. Wyglądałby normalnie, gdyby nie... niecodzienny przedmiot, który się tam znalazł. Chodzi o wielki kolorowy dywan!

- Podobno latające dywany istnieją tylko w baśniach, ale ostatnio jeden wylądował na przystanku w Dzielnica Białołęka - poinformował na Twitterze Zarząd Oczyszczania Miasta.

Czytaj także: FINAŁ WOŚP 2022 w Warszawie - kto wystąpi podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

- Wytrzyj buty zanim wsiądziesz do autobusu! - komentują internauci. - Wyczyścić i zostawić, jeżeli był w sensownym stanie - radzą mieszkańcy stolicy.

Niestety, mimo zachęt mieszkańców, Zarząd Oczyszczania Miasta poinformował, że dywan zniknął już z przystanku. - Zajęło się nim nasze Pogotowie Porządkowe. A może powinniśmy go zostawić? - pytają.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Quiz. Totalnie trudny, czy banalnie prosty quiz? Zdecyduj: prawda, czy fałsz?

Pytanie 1 z 10
Polska graniczy z 6 państwami.
Czy warto jeść granaty? Właściwości i wartości odżywcze granatów
Źródło: Nie uwierzysz, co znalazło się na przystanku! Konieczne było "Pogotowie Porządkowe"