Model butów najchętniej wybierany przez gwiazdy w tym sezonie!

i

Autor: Materiały prasowe

Model butów najchętniej wybierany przez gwiazdy w tym sezonie!

2021-11-11 7:59

Sztyblety to jeden z najbardziej uniwersalnych fasonów, który doskonale odnajduje się w męskiej garderobie. Te wygodne, wsuwane buty na płaskiej podeszwie zyskują szerokie grono zwolenników. Równie dobrze wyglądają i noszą się z zimowym okryciem wierzchnim, jak i z wiosenną marynarką. Udowodnił to Maciej Musiał, który postawił na masywne sztyblety od znanej, polskiej marki Kazar, zestawiając je z bojówkami i puchową kurtką. Ta stylizacja może być inspiracją dla wielu mężczyzn!

Maciej Musiał to polski aktor młodego pokolenia, którego kanał w serwisie Instagram śledzi ponad pół miliona osób. Za jego pośrednictwem mężczyzna chętnie dzieli się ze swoimi odbiorcami kadrami z życia codziennego, sukcesami zawodowymi, a także propozycjami stylizacji, obok których nie można przejść obojętnie. Styl Musiała jest bowiem nienachalny, ponadczasowy, a jednocześnie niezwykle efektowny. Aktor opublikował niedawno fotografię w popularnej w tym sezonie puchowej, czarnej kurtce, spodniach typu bojówki tego samego koloru, a całość uzupełnił masywnymi, skórzanymi sztybletami, które – jak się okazje – świetnie pasują nie tylko do damskich, lecz również męskich propozycji, nadając nawet najprostszej stylizacji wyrazistego charakteru.

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Jak udało nam się ustalić, skupiające na sobie uwagę buty to propozycja dla mężczyzn od marki Kazar – od lat niezwykle chętnie wybieranej przez osobowości medialne. Producent słynący z wysokiej jakości obuwia z powodzeniem śledzi światowe trendy, odpowiada na potrzeby klientów i zaskakuje niebanalnymi zestawieniami, nawiązując współpracę ze znanymi ikonami stylu takimi jak Kasia Sokołowska oraz Grzegorz Krychowiak. Sztyblety, które w swojej garderobie posiada Maciej Musiał, pochodzą z najnowszej kolekcji marki zaprezentowanej na sezon jesień-zima 21/22. Są wykonane ze skóry licowej i jak przeczytamy na stronie internetowej, świetnie zgrają się z jeansami, skórzaną kurtką i białą koszulą, a także… z bojówkami, które wybrał Musiał! Sztyblety to bowiem niewątpliwy hit, który już od kilku sezonów króluje na światowych wybiegach, urozmaicając niemalże każdą stylizację – od tych oficjalnych po mniej zobowiązujące!

Więcej informacji na temat propozycji marki Kazar znajduje się na stronie na stronie www.kazar.com.