Policja

i

Autor: fot.pixabay.com Toruń: Młody mężczyzna chciał skoczyć z mostu Piłsudskiego! Błyskawiczna akcja policji

Lubelskie: 2-letnia dziewczynka utonęła w przydomowym basenie. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii

2021-07-03 20:13

2-letnia dziewczynka utonęła w przydomowym basenie. Policja wyjaśnia okoliczności tej tragedii. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, dziecko wpadło do przydomowego basenu podczas chwilowej nieuwagi dorosłych. Dziewczynkę przewieziono do szpitala jednak nie udało się uratować jej życia. Ojciec i pozostałych dwóch członków rodziny było trzeźwych.

Do zdarzenia doszło na terenie jednej z posesji w powiecie lubelskim, gdzie rozstawiony był przydomowy basen. Dwuletnia dziewczynka znajdowała się pod opieką ojca. „Wykorzystując chwilową nieuwagę domowników prawdopodobnie wpadła do basenu. Unoszącą się ją na wodzie zobaczył wujek i zaalarmował ojca” – przekazała PAP podkom. Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

CZYTAJ TAKŻE: Tragedia u wybrzeża Tunezji. Zatonęła łódź z 127 osobami. 43 nadal poszukiwane

Nie udało się uratować jej życia

Na miejsce natychmiast wezwano karetkę pogotowia. Dziecko zostało przewiezione do szpitala dziecięcego w Lublinie. „Późnym wieczorem w piątek niestety nastąpił zgon dziewczynki, nie udało się uratować jej życia” – dodała Kamola. Według ustaleń policji ojciec był trzeźwy. Tak samo dwóch członków rodziny będących na miejscu. Funkcjonariusze ustalają obecnie okoliczności i przyczyny tej tragedii.

Pan Tomasz przeżył zderzenie z pociągiem

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Źródło: Lubelskie: 2-letnia dziewczynka utonęła w przydomowym basenie. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii