Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Fot. Ilona Saratovkina Stadion Legii Warszawa

Legia Warszawa - ukraiński piłkarz wróci do klubu? Wojskowi znów go potrzebują!

2021-08-13 10:14

Legia Warszawa wciąż potrzebuje wzmocnień w składzie. Szczególnie teraz, gdy przed Wojskowymi gra w europejskich pucharach. Bardzo możliwe, że klub z Łazienkowskiej 3. znów zechce skorzystać z talentu pochodzącego z Ukrainy obrońcy. Więcej na ten temat w artykule.

Legia Warszawa potrzebuje wzmocnień w obronie. O konieczności uzupełnienia kadry Wojskowych mówi się od początku sezonu 2021/2022. Teraz zyskanie dodatkowych zawodników stało się jeszcze pilniejszą sprawą, gdyż Legia Warszawa ma przed sobą kolejne spotkania w rozgrywkach Europejskich pucharów. Najbliższy mecz rozgrywa w ramach Ligi Europy ze Slavią Praga. Jeśli zaś odpadnie, przejdzie do Ligi Konferencji Europy. We władzach klubu pojawił się pomysł, by ponownie skorzystać z talentu ukraińskiego obrońcy. Artem Szabanow był wypożyczony do Legii na rundę wiosenną. Być może wojskowi znów go wypożyczą.

Papuga śpiewa "Sto lat". Policja interweniuje

Artem Szabanow wróci do Legii?

O tym, że Artem Szabanow może znów zostać wypożyczonym przez Legię, informował w mediach społecznościowych dziennikarz tribuna.com Oleg Barkow. Jego zdaniem Dynamo Kijów chętnie wypożyczy zawodnika, gdyż aktualnie nie ma dla niego miejsca w wyjściowym składzie.

Artem Szabanow grał w Legii Warszawa podczas rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Wystąpił w 7. spotkaniach. Z dalszej gry wykluczyła go kontuzja. Teraz może się okazać wielką pomocą dla Legii. Czesław Michniewicz stawia bowiem na obronę, która - oprócz niedoborów kadrowych - jest regularnie przetrzebiana przez żółte kartki.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - ukraiński piłkarz wróci do klubu? Wojskowi znów go potrzebują!