Legia Warszawa - Spartak Moskwa

i

Autor: PAP / EPA / MAXIM SHIPENKOV Legia Warszawa - Spartak Moskwa

Legia Warszawa - Spartak Moskwa SKRÓT MECZU. Wielkie zaskoczenie w stolicy Rosji!

2021-09-16 11:02

Szok - to chyba najodpowiedniejsze słowo na opisanie tego, co muszą czuć kibice ze stolicy Rosji po meczu Legia Warszawa - Spartak Moskwa. Wojskowi, pod wodzą trenera Michniewicza, zwyciężyli po niezwykle zaskakującej bramce. Skrót spotkania w naszym artykule.

Legia Warszawa - Spartak Moskwa - skrót meczu to coś, czego poszukiwać mogą wszyscy kibice, którzy nie obejrzeli spotkania z wtorku 15 września. Tego dnia Legia Warszawa rozgrywała swój pierwszy mecz grupowy w ramach Ligi Europy. Wyjazdowe spotkanie na stadionie Spartaku Moskwa rozpoczęło się o 16:45 czasu polskiego. Walka była wyrównana i wszystko wskazywało na to, że spotkanie zakończy się remisem, a obie drużyny wrócą do szatni z jednym punktem na końcu. Na koniec stało się jednak to, czego kibice Spartaku Moskwa na pewno się nie spodziewali - gol w doliczonym czasie gry! Dla rosyjskiego klubu był to szok, zaś dla legionistów - eksplozja radości! W dalszej części artykułu znajdziecie skrót wideo meczu Legia Warszawa - Spartak Moskwa.

Jak prawidłowo inhalować dziecko?

Skrót meczu Legia Warszawa - Spartak Moskwa

Od pierwszej minuty obie drużyny prowadziły dość wyrównane starcie, ale więcej okazji na zdobycie bramki mieli zawodnicy z Moskwy. Oddali aż 23 strzały, z czego 3 na bramkę. Legia Warszawa przez cały mecz strzeliła 7 razy, w tym 2 razy w bramkę rywali. Mimo tej dysproporcji, to właśnie Legia Warszawa skończyła starcie z golem na koncie. Losy meczu rozstrzygnęły się w 91. minucie, kiedy to Lirim Kastrati strzelił gola po idealnym podaniu Ernesta Muciego. Kibice Spartaku oniemieli zszokowani, natomiast Legionistów ogarnęła euforia! To świetny początek Ligi Europy dla warszawskiego klubu, który w grupie gra jeszcze z Napoli i Leicesterem. Gola Kastratiego i ważniejsze akcje meczu Legia Warszawa - Spartak Moskwa zobaczycie w poniższym skrócie wideo.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - Spartak Moskwa SKRÓT MECZU. Wielkie zaskoczenie w stolicy Rosji!