Koszulki Legii Warszawa

i

Autor: https://twitter.com/leniwiec1989 / screen YouTube Śląsk Wrocław / https://www.youtube.com/channel/UCnThLwEw69ePdS3vLidbDGw Koszulki Legii Warszawa

Legia Warszawa - nowe koszulki, jak stroje innego klubu! "Szkoda, bo Legia powinna mieć swój styl"

2021-07-12 12:52

Mistrzowie Polski niedawno zaprezentowali swoje nowe koszulki meczowe. Kibice od razu zwrócili uwagę na to, że są niemal identyczne, jak trykoty innego polskiego klubu. Fani Wojskowych nie są z tego faktu zbytnio zadowoleniu. Więcej na ten temat w naszym artykule.

Legia Warszawa - nowe koszulki meczowe zawsze prezentowane są tuż przed rozpoczęciem sezonu. Tak stało się i tym razem. W rozgrywkach 2021/2022 Wojskowi będą wybiegać na boisko w trykotach, które różnią się od tych, w których wywalczyli Mistrzostwo Polski. Ciemnozielone koszulki mają deseń moro, co nawiązuje do wojskowego charakteru klubu. Kibice Legii Warszawa nie zareagowali jednak na premierę zbyt optymistycznie. Zdaniem wielu osób, nowe koszulki Legionistów są bliźniaczo podobne do strojów, w jakich w sezonie 2020/2021 występował inny polski klub. O jaką drużynę chodzi i jak wyglądają jej koszulki meczowe? O tym w dalszej części artykułu.

Ekranizacje lektur szkolnych, które pomogą w nauce

Kopia Śląska Wrocław. Szkoda, bo Legia powinna mieć swój styl

"Legia powinna mieć swój styl" - kibice komentują nowe koszulki

Nowe koszulki meczowe Legii Warszawa wprowadzono już do sprzedaży. Na Twitterze pojawiły się screeny ze sklepu internetowego Zalando. Koszulki Legii Warszawa na sezon 2021/2022 wyglądają tak:

Zaprezentowano je także na stronie Legia.Net. I to tam pojawiło się najwięcej negatywnych komentarzy dotyczących koszulek. Zdaniem kibiców Wojskowych, nowe koszulki legii do złudzenia przypominają te, w których w ubiegłym sezonie grał Śląsk Wrocław. Poniżej kilka komentarzy, które znalazły się pod artykułem na temat koszulek:

Bardziej mi pasuje do wrocławskiego Śląska.

[...] w tej można zasiąść na trybunie Śląska Wrocław i nikt nie zauważy... :)

O gustach się nie dyskutuje ale moim zdaniem to lipa ta koszulka. Może inaczej bym na nią patrzył jak byśmy to my pierwsi mieli koszulkę w moro, a nie rok po Śląsku. Taki klub jak Legia powinna mieć coś innego z adidasa niż lekko odświeżone koszulki, co już były dla innych. Najważniejsze jednak są zawsze wyniki i jak będziemy grali.

Czy nowe koszulki meczowe Legii Warszawa podobne są do trykotów Śląska Wrocław z zeszłego sezonu? Cóż, oceńcie sami. Wideo z koszulkami wrocławian poniżej.

Sonda
Legia Warszawa - czy awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?

Warto też rzucić okiem na najnowsze koszulki Śląska Wrocław. Trzeba przyznać, że odcień zieleni i deseń są bardzo podobne do tych na koszulkach Wojskowych.

Źródło: Legia Warszawa - nowe koszulki, jak stroje innego klubu! "Szkoda, bo Legia powinna mieć swój styl"