Stadion Legii.

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii.

Legia Warszawa - Leicester City: WYNIK MECZU - ile jest w spotkaniu grupowym LE?

2021-09-30 18:35

Legia Warszawa rozgrywa kolejny mecz w ramach Ligi Europy 2021. Przeciwnikiem Wojskowych jest klub Leicester City, a areną zmagań - Stadion Wojska Polskiego przy Łazienkowskiej 3. W naszym artykule sprawdzicie, jaki jest wynik spotkania.

Ile jest w meczu Legia Warszawa - Leicester City? To pytanie zadają sobie wszyscy kibice Wojskowych, którzy nie mogą śledzić spotkania na żywo. Legia - Leicester to drugie starcie warszawskiego klubu w ramach fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy. Legia Warszawa ma już za sobą pierwsze zwycięstwo - na wyjeździe pokonali Spartak Moskwa 1-0 po golu Kastratiego strzelonym w ostatniej minucie spotkania. To zapewniło im pierwsze miejsce w tabeli. Podopieczni Czesława Michniewicza starają się teraz umocnić na pozycji grając na wynik w meczu z Leicesterem City. Rywalizacja na stadionie przy Łazienkowskiej 3 to ważne wydarzenie, w którym szkoda byłoby nie uczestniczyć. Sprawdzajcie więc wynik meczu Legia - Leicester na bieżąco i poczucie emocje płynące ze stadionu!

Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe?

Legia - Leicester - ILE JEST?

Mecz Legia Warszawa - Leicester City rozpoczął się o godzinie 18:45.  Spotkanie zakończyło się wynikiem 1 - 0.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - Leicester City: WYNIK MECZU - ile jest w spotkaniu grupowym LE?