Legia Warszawa

i

Autor: Marcel flickr.com / YouTube GordonToken Legia Warszawa

LEGIA WARSZAWA - Buona Sera Ciao Ciao dla Mistrzów Polski 2021

2021-05-18 10:52

Legia Warszawa cieszy się z kolejnego Mistrzowskiego tytułu piłkarskiej Ekstraklasy. Teraz klub przyjmuje gratulacje od fanów. Bardzo wyjątkowe są zaś pozdrowienia, które Wojskowym przesłał słynny włoski piosenkarz znany dzięki piosence Buona Sera Ciao Ciao.

Legia Warszawa Mistrzem Polski! W niedzielę 16 maja warszawski klub miał okazję do świętowania wywalczenia 15 tytułu. Wojskowi wyprzedzili Górnik Zabrze - 14-krotnego mistrza, tym samym stając się najbardziej utytułowanym zespołem w historii polskich rozgrywek piłkarskich. Nowy rekord był okazją do wielkiej fety kibiców, którzy zorganizowali spontaniczną imprezę na bulwarach nad Wisłą. Pozdrowienia i gratulacje płyną też spoza polski. Gratulacje dla Legionistów przesłał też Mauro - gwiazda Italo Disco, którego piosenka Buona Sera Ciao Ciao towarzyszyła klubowi i kibicom podczas świętowania zwycięstwa 16 maja.

Spektakularne zatrzymanie włamywaczy na Mazowszu

Mauro - Buona Sera Ciao Ciao dla Legii Warszawa

Piosenka Buona Sera Ciao Ciao to jeden z największych hitów Italo Disco. Utwór wykonywał niegdyś popularny we Włoszech Mauro. Piosenka zdobyła drugie życie właśnie dzięki kibicom Legii Warszawa. Wszystko zaczęło się od tego, że jeden z kibiców śpiewał utwór podczas jazdy samochodem. Kawałek stał się tak popularny wśród fanów klubu, że 16 maja przy jej dźwiękach świętowano Mistrzostwo Polski dla Legii Warszawa. Poniżej znajdziecie oryginał piosenki.

Legioniści postanowili dać Mauro znać o swoim zwycięstwie i popularności jego piosenki. Wokalista odwdzięczył się specjalnymi pozdrowieniami i fragmentem piosenki. Zobaczcie, jak gratuluje Legii Warszawa.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: LEGIA WARSZAWA - Buona Sera Ciao Ciao dla Mistrzów Polski 2021