Stadion Legii.

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii.

Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza MECZ PRZEŁOŻONY - nowa data spotkania Ekstraklasy

2021-08-13 9:26

Niedawno Legia Warszawa z powodu meczu z Dinamem Zagrzeb przekładała spotkanie z Zagłębiem Lubin. Teraz kolejne starcie ligowe Wojskowych odbędzie się w innym terminie. Poznajcie nową datę meczu Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza to mecz 5. kolejki PKO Ekstraklasy. Spotkanie zaplanowane było na sobotę, 21 sierpnia. Tego dnia meczu jednak nie będzie. Spotkanie Wojskowych z Termalicą zostało przełożone. Tak samo, jak w przypadku przełożonego meczu z Zagłębiem Lubin, powodem są rozgrywki Legii Warszawa na szczeblu europejskim. Choć po drugim meczu z Dinamem Zagrzeb klub z Łazienkowskiej 3. odpadł z fazy eliminacji do nadchodzącego sezonu Ligi Mistrzów, pozostał on w turniejach Starego Kontynentu. Legia Warszawa czeka właśnie na mecz 4. rundy eliminacji do Ligi Europy. Zmierzy się ze Slavią Praga. Właśnie z uwagi na to spotkanie przełożono starcie Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Sprawdźcie nową datę meczu PKO Ekstraklasy.

Papuga śpiewa "Sto lat". Policja interweniuje

Kiedy jest mecz Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

Mecz Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza zaplanowany był na 21 sierpnia 2021. Władze Legii uznały jednak, że piłkarze będą potrzebować odpoczynku i czasu na przygotowanie po spotkaniu ze Slavią Praga. Mecz w ramach Ligi Europy odbywa się 19 sierpnia, zaledwie dwa dni przed planowanym meczem z Termalicą.

Legia Warszawa poprosiła wiec o przesunięcie spotkania o jeden dzień. Legia Warszawa zagra z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza w niedzielę, 22 sierpnia. Warto dodać, że przełożony zostanie też mecz Rakowa Częstochowy, który gra o Ligię Konferencji Europy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza MECZ PRZEŁOŻONY - nowa data spotkania Ekstraklasy