Kto zagra w meczu Polska - Hiszpania 19.06.21? Paulo Sousa dokonał wyboru! ZASKOCZYŁ FANÓW?!

2021-06-19 10:45

Do meczu Polaków z Hiszpanami nie pozostało wiele czasu. Nasza reprezentacja jest w dość nieciekawej pozycji, od wielu lat walczy o zdobicie cennych punktów z naszymi największymi rywalami na EURO 2020. Czy taki skład Paulo Sousy pomoże Polakom wyjść z grupy?

Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor - to niemal stały program występów polskiej reprezentacji piłkarskiej na wielkich imprezach (z wyjątkiem roku 2016). Mecze o wszystko niestety nie są naszym silnym punktem. Przegrywaliśmy je prawie zawsze. Mało tego - w tym meczach praktycznie zawsze byliśmy bez najmniejszych szans. Czy to się teraz zmieni?

Polska - Hiszpania 19.06.21. Kto zagra w meczu "o wszystko"? Wiemy KOGO ZABRAKNIE!

Polska - Hiszpania: skład obu drużyn

Wiemy, kogo na pewno zabraknie w kadrze na mecz Polska - Hiszpania. W spotkaniu nie zagra Grzegorz Krychowiak, który w meczu ze Słowacją otrzymał czerwoną kartkę. Nie zagra też Łukasz Fabiański - rezerwowy bramkarz naszej reprezentacji doznał bowiem kontuzji. Nie zagra również Karol Linetty - zdobywca bramki w meczu ze Słowacja.

Poniżej składy obu drużyn:

Polska: Wojciech Szczęsny - Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Tymoteusz Puchacz - Kamil Jóźwiak, Jakub Moder, Mateusz Klich, Piotr Zieliński - Karol Świderski, Robert Lewandowski

Hiszpania: Simón - Torres, Llorente, Morata, Koke, Moreno, Rodri, Alba, Olmo

Spotkanie Polska - Hiszpania na Euro 2020 rozegrane zostanie 19 czerwca w Sewilli. Mecz rozpocznie się o godz. 21.

Dla Polaków bardzo ważne jest, by do tego spotkania podejść z pełnym zaangażowaniem. Układ tabeli w grupie E jest dobry. Nadal mamy - przynajmniej matematyczną - szansę na opuszczenie naszej grupy. Czy uda się tego dokonać Polakom? O tym zadecyduje kolejny mecz.

Euro 2021 - Hiszpania

Hiszpania to reprezentacja pełna gwiazd z najlepszych europejskich klubów. Najlepszym zawodnikiem wydaje się być Alvaro Morata, gracz Juventusu Turyn. To on jest głównym napastnikiem La Furii Roja. Warto też mieć na oku takich piłkarzy jak Marcos Llorente, czy bramkarz David De Gea. Czy Hiszpanie będą w zasięgu polskiej drużyny?

Sonda
Polska - Hiszpania: kto wygra na Euro 2021?
EURO 2020: Przyjazd polskich piłkarzy do hotelu w Sewilli
Źródło: Polska - Hiszpania 19.06.21. Kto zagra w meczu "o wszystko"? Wiemy KOGO ZABRAKNIE!