Kolaboracja Vault by Vans

i

Autor: Materiały prasowe

Kolaboracja Vault by Vans oraz Gallery Dept. Sztuka, która daje do myślenia

2023-05-21 11:47

Założyciel Gallery Dept. Josué Thomas łączy sztukę i prowokującą do myślenia perspektywę w nowej odsłonie OG Old Skool LX. Nowa kolekcja dostępna w sprzedaży od maja.

Vault by Vans jest podekscytowany ujawnieniem swojej pierwszej współpracy z Josué Thomasem, multidyscyplinarnym artystą oraz właścicielem i dyrektorem kreatywnym wpływowej, prowokującej do myślenia marki Gallery Dept. Model Vault by Vans x Gallery Dept. OG Old Skool LX będzie dostępny w punktach sprzedaży detalicznej Gallery Dept. w Miami i Los Angeles od 12 maja oraz online na gallerydept.com 13 maja, a następnie na Vans.eu i u wybranych detalistów Vault by Vans na całym świecie 19 maja.

Założona w Los Angeles w 2017 roku, Gallery Dept. łączy miłość Josué do odzieży vintage i sztuki w jedną spójną wizję. Przy każdym ubraniu Josué stara się zmieniać przeznaczenie i wyobrażać sobie je na nowo, mając na celu tworzenie atrakcyjnych produktów bez poświęcania jakości i integralności artystycznej. Vault by Vans x Gallery Dept. czerpie z DNA obu marek, wykorzystując nostalgiczne wspomnienia Josué o noszeniu Vansów i czerpiąc inspirację z ulotek punkowych koncertów. Fine art print składający się z wycinków z magazynów zatytułowany "Good Luck" został stworzony przez Josué, gdy ten zastanawiał się nad swoimi poglądami na temat dzisiejszego krajobrazu społecznego i współpracował z Vans, aby zapewnić nowe ujęcie modelu Old Skool.

Kolaboracja Vault by Vans

i

Autor: Materiały prasowe

Vault by Vans x Gallery Dept. OG Old Skool LX będzie dostępny w punktach sprzedaży detalicznej Gallery Dept. w Miami i Los Angeles od 12 maja oraz online na gallerydept.com 13 maja, a następnie w Vans.eu i wybranych punktach sprzedaży detalicznej Vault by Vans 19 maja.