Materiał prasowy Vans

i

Autor: Materiały prasowe

Bring the Heat: Vans przedstawia pierwszą w historii sylwetkę MTE™ idealną na ciepłą pogodę, by zapewnić chłód i wygodę

2023-05-17 16:28

Nowy model UltraRange™ EXO Hi Gore-Tex® WW MTE™-2 zapewnia stopie przewiewność i zapewnia dodatkową przyczepność, która nawet w trakcie upału pozwoli Ci pójść o krok dalej.

Vans, oryginalna marka sportów akcji i globalny mistrz kreatywnych poszukiwań, z dumą ogłasza rozszerzenie swojej atestowanej kolekcji Made For The Elements™, wprowadzając UltraRange EXO Hi Gore-Tex Warm Weather MTE-2. Dzięki nowemu modelowi, pożądana linia MTE™ firmy Vans wykracza poza ograniczenia pogodowe, wprowadzając całosezonowe podejście do produktu na platformie MTE.

Stworzony z myślą o wyższych temperaturach i nieoczekiwanych przygodach, UltraRange EXO Hi Gore-Tex WW MTE-2 spełnia zobowiązanie MTE do ochrony przed żywiołami dzięki trzem obietnicom dotyczącym produktu: termoregulacji, odprowadzaniem wilgoci oraz przyczepności. Nowy model zapewnia komfort w cieplejszym środowisku dzięki termoregulacyjnej, oddychającej siatce, która umożliwia uwalnianie ciepła i wilgoci, aby zminimalizować czas schnięcia buta. Pakiet wodoodporny MTE-2 Gore-Tex wykorzystuje technologię Gore-Tex's Invisible Fit, aby zapewnić ochronę przed wodą i wiatrem, bez rezygnacji z dopasowania czy komfortu. Dodatkowo bieżnik Vans All-Trac™, opatentowana mieszanka gumy dostosowana do warunków pogodowych, zapewnia przyczepność w różnych warunkach.

Materiał prasowy Vans

i

Autor: Materiały prasowe

UltraRange EXO Hi Gore-Tex WW MTE-2 jest inspirowany żywiołami i pozwala każdemu z nas z przekonaniem i łatwością eksplorować cieplejsze regiony.

Ochłoń teraz wraz z UltraRange EXO Hi Gore-Tex WW MTE-2, dostępnym w dwóch wersjach kolorystycznych, Navy/Black i Grey/Multi, w wybranych punktach sprzedaży detalicznej Vans i na Vans.eu. Zacznij odkrywać na Vans.eu/MTE.